Aktualita

Přijďte

Přijďte si prohlédnout novinky na zmrzlinovou sezónu 2023

Srdečně Vás zveme na prezentace a předváděcí akce, na kterých si můžete prohlédnout i vyzkoušet cukrářské a zmrzlinové technologie na nadcházející sezónu.

Výrobník zmrzliny TITAN LCD 45

   

  TITAN 45 LCD je výkonným zástupcem modelové řada TITAN LCD, s počítačem řízenou výrobou a komunikací v českém jazyce. Representuje špičkovou technologii a nejvýkonnější výrobníky klasické zmrzliny. Jedná se o průmyslové výrobníky zmrzliny které jsou určeny pro nejnáročnější zákazníky. Jako všechny stroje FRIGOMAT jsou vysoce technologicky vyspělé.

  Technická data

  • Produkce / cyklus v l3,25 -10,5 l
  • Produkce / hodinu v l18 - 59 l
  • Produkce / cyklus v kg2,5 - 8 kg
  • Produkce / hodinu v kg14 - 45 kg
  • Rozměry vxšxh143x55x67+33 cm
  • Chlazenívoda 
  • Příkon5 kW
  • Napájení400 V
  • Váha290 kg

  Popis

  Série výrobníků zmrzliny TITAN LCD je určena pro nejnáročnější zákazníky. Výrobník zmrzliny TITAN 45 LCD je výkonný model z řady serie TITAN LCD, výrobní proces je řízen a vyhodnocován zcela utomaticky. Digitální ovládání řídící elektroniky je samozřejmostí.

  Jedná se o nástavbu modelů TITAN, obohacených o integrovaný počítač s LCD obrazovkou a plnou komunikací i v českém jazyce, umožňujícím dalším programováním a připojení k PC nebo tískárně.
  Základní program obsahuje 4 přednastavené výrobní cykly a možnost samostatně volitelných parametrů pro výrobu dle času, nebo hustoty.
  Interaktivní menu obsahuje 24 přednastených výrobních režimů dle druhu produktů, které kombinují chutě s příslušným nastavením konzistence a režimu míchání, dále je možné uložení vlastních až 30 receptů výroby.

  Nové funkce TURBO a HARD+:
  TURBO - výrazně vyšší otáčky míchadla během mrazícího cyklu pro dosažení vyššího nášlehu směsí, s možností programování času Turbo cyklu
  HARD+ - speciální program pro výrobu zmrzliny a její okamžité tvarování do "kopců" s možností okamžitého umístění do prodejní vitríny, aniž by bylo potřeba použití šokeru. Při tomto programu se zmrzlina nejen vyrobí a zmrazí ale účinnost mrazícího cyklu se ještě zvýší a tedy krásně drží tvar a "nepadá".

  Mezi další novinky u těchto modelů jsou například integrovaný posuvný držák nádob na zmrzlinu, který se přímo vloží do tohoto držáku. Díky tomuto není potřeba nádobu přidržovat a má tedy obsluha i při vyjímání, tvarování a zdobení zmrzliny obě ruce volné a může tak mnohem lépe pracovat. K tomuto také přispěje "police" na ingredience v horní části stroje, do které lze vložit všechny potřební přísady pro pozdější použití při výrobě.
  Zkušení odborníci také ocení dvojitou polici s odkapovým roštem a odpadní zátkou pro lepší a jednodušší čištění stroje.Taktéž pojistná odkapová miska těsnění za hřídelí je umístěna na čele stroje, takže zmrzlinový stroj může být obestavěn dalšími zařízeními.

  Antiblokovací systém automaticky vyhodnocuje nebezpečí zablokování míchacích lopatek při zvýšeném mechanickém odporu. Samozřejmostí jsou nerezová míchadla LONG-LIFE s aktivními, pružnými, plastovými, stíracímí lopatkami, které zabezpečují maximální šetrnost k chladícímu bubnu, zamezují jeho vydírání a zabezpečují maximální účinnost stírání bubnu. Vysoce dimenzovaný kompresor a motor zajišťují vynikající výkon, bezproblémový chod a dlouhou životnost. Buben a míchadlo o vysokém průměru zajišťuje dosažení nejvyšších výkonů.  Jsou dosaženy nejvyšší úrovně hygienických standardů HACCP.

  Sprška pro jednoduché čištění je samozřejmostí, lze ji také napojit na rozvod teplé vody pro zvýšení účinnosti. Uživatelé ve větších provozech také ocení umístění odkapové vaničky na čele stroje. Díky tomuto lze stroje FRIGOMAT postavit těsně vedle sebe.

  Bezpečnostní ovládání napětím 24V podle nejnáročnějších mezinárodních norem, vysoký výkon a komfort obsluhy řadí stroje serie TITAN mezi nejlepší ve svém oboru. Letité zkušenosti a tradice italských mistrů ve výrobě zmrzliny,to všechno je obsaženo v této vysoce kvalitní serii společnosti Frigomat.

  Mezi základní charakteristiky patří zejména:
  -Automatický mrazící cyklus k dosažení ideální hustoty dle typu a množství směsi
  -Poloautomatický mrazící cyklus s možností nastavení hustoty
  -Cyklus na sorbetta, granitu a ostatní produkty s nastavením hustoty a míchání
  -Cyklus na mražené produkty s nastavením času a promícháváním
  -Recepty přednastavené a možné ukládání vlastních
  -Automatické uchovávání hustoty směsi po dokončení cyklu
  -Vysoká produkce

  Dotaz na produkt

  Děkujeme za váš zájem. Ať už máte zájem o podrobnější informace nebo chcete znát jen cenu produktu, neváhejte nám napsat. Vyplňte a odešlete formulář níže a my se vám v co nejkratším termínu ozveme.

  Your name *
  Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.

  • LCD displej s českým jazykem, elektronické ovládání a programování
  • nahrané recepty a postupy, program gelato hard
  • výroba řízená mikroprocesorem, vysoký výkon, turbo nášleh pro vysoce tuhou zmrzlinu
  • speciální odpružené stírací lopatky, držák pro gastro nádoby, odkládací polička
  Copyright CESK 2023  |  Mapa webu