Zmrzlinový stroj na točenou zmrzlinu KISS 1P MIXER POR

  Samoobslužné výrobníky točené zmrzliny KISS 1P MIXER POR s nášlehovým čerpadlem. Modely ve stolním provedení. Tento model je kompaktní elektronicky řízený stroj s jednoduchým ovládáním. Vyrábí jeden druh točené zmrzliny, sorbetta, granity, točeného jogurtu a dalších specialit s vysokým obsahem zašlehaného vzduchu...

  VíceMéně »
  Dostupnost: Do 3 dnů

  Cena na dotaz

  Zmrzlinový stroj na točenou zmrzlinu KISS 1P MIXER POR
  • Popis

  • Technická data

  • Ke stažení

  • Dotaz na produkt

  • Popis

   Samoobslužné stroje na točenou zmrzlinu KISS 1P MIXER POR s nášlehovým čerpadlem. Modely ve stolním provedení vhodné zejmén apro segment HORECA. Tyto modely jsou kompaktní elektronicky řízené stroje na točenou zmrzlinu s jednoduchým ovládáním. Vyrábí jeden druh točené zmrzliny, sorbetta, granity, točeného jogurtu a dalších specialit s vysokým obsahem zašlehaného vzduchu díky patentovanému pístovému nášlehovému čerpadlu FRIGOMAT (max. 80%). Toto patentované čerpadlo nepodléhá opotřebení, mění se pouze těsnící kroužky.

    

   Díky nové elektronice a řídícímu mikroprocesoru stroje lze vždy nastavit ideální hustotu produktu. Tato je udržovaná po celou dobu výroby. Lze ji jednoduše měnit i za provozu během dne. Během výroby znázorňuje na display v jaké fázi výroby se produkt nachází. Lze také elektronicky měnit a kontrolovat například teplotu ve vaničce a další vyhodnocovací parametry, programování a ostatní servisní úkony. Řídící jednotka je také vybavena systémem alarmů upozorňujících na možné závady.

    

   Tyto stroje na točenou zmrzlinu jsou vybaveny nerezovým zásobníkem směsi na 8 litrů a systémem nášlehového čerpadla. Včasná signalizace docházející směsi ve zásobníku. Míchadlo válce LONG-LIFE z nerez oceli má neomezenou životnost, mění se pouze jeho plastové lopatky. Díky těmto plastovým částem nedochází k opotřebení bubnu, čímž se také výrazně prodloužila jeho životnost. Je vybaven chladícím systémem na uchování směsi přes noc a při odstavení provozu. Tento zmrzlinový stroj je díky své velikosti a výrobní kapacitě doporučen jako první pro samostatný provoz výdeje zmrzliny.

  • Technická data

   Provedení

   stolní

   Příchutě 1 nebo 2+MIX

   1

   Počet porcí / hodinu

   230

   Gravitační nebo s čerpadlem

   s čerpadlem

   Hodinová produkce

   18 kg

   Kapacita zásobníků

   8 l

   Výška/Šířka/Hloubka

   76x40x72 cm

   Příkon

   2,3 kW

   Chlazení

   voda nebo vzduch

   Napájení

   230/400 V

   Váha

   112 kg

  • Ke stažení

  • Dotaz na produkt

   Nevíte si rady? Chcete se zeptat na specifikaci produktu? Chcete znát cenu tohoto produktu? Napište nám.

   Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.

  Copyright CESK 2019  |  Mapa webu