Hlavní stránka > Novinky > Podzimní nabídka kávovarů DeLonghi a Catler
Tisk stránky

Podzimní nabídka kávovarů DeLonghi a Catler

Podzimní nabídka kávovarů DeLonghi a Catler

Hřejivé paprsky letošního léta pomalu ubývají na síle, léto je definitivně pryč a začíná podzim, sezona kaváren a cukráren. Kvalitní káva a ještě lepší obsluha se stala samozřejmostí dnešní gastronomie a kavárenských provozů, k tomu se přidá zákaznická zvědavost, touha zkoušet nové věci, a majitel kavárny má plné ruce práce, aby si udržel svou klientelu. Ani my jsme letos nezaspali a připravili pro vás speciální podzimní nabídku kávovarů DeLonghi a Catler.

dl

Kávovar DeLonghi ECAM 350.75 Sje spolehlivým pomocníkem do každé lepší provozovny.

Značkové kávovary DeLonghi jsou klasa mezi automatickými kávovary a presovači. Spolehlivé stroje, které si za dlouhá léta získaly mnoho obdivovatelů po celém světě, bez problému připraví širokou nabídku nápojů jedním stiskem: ať už je to cappuccino, espresso nebo lattemacchiato. Vedle těchto tradičních stálic umí automat i další nápoje, které naleznete ve všudypřítomném MENU.

Náročnosti zákazníků zaručeně vyhoví funkce „MY“, kde se jednoduše mohou nastavit individuální nápoje, resp. káva podle Vaší chuti. Svým zákazníkům tak můžete servírovat kávu silnou nebo slabou, ladit aroma, objem, teplotu nebo třeba množství mléka. Vedle bohatých funkčních prvků je součástí každého kávovaru DeLonghi automatický samočistící proces, ovládací dotykový panel s LCD displayem a nastavení až pro 16 jazyků.

 dl

Kávovar DeLonghi ECAM 350.55 B v elegantním černém provedení se stříbrnými prvky.

Kávovary Catler se pyšní nejenom špičkovou přípravou espressa ve svém segmentu, ale také velice zajímavým designovým zpracováním vnějšího obalu stroje, kdy při pohledu na něj zaplesá srdce snad každého milovníka kávy. Jsou to zejména funkční prvky, které řadí stroje Catler až na profesionální úroveň – ať už jde o teplotu extrahované kávy, tlak předspaření nebo dobu extrakce. U kávovaru Catler ES 9010 jsou to například i tyto další funkce:

  • Trojitý vyhřívací systém – 2 nerezové ohřívače vody a aktivně prohřívaná spářovací hlava
  • 2 samostatné ohřívače vody na přípravu kávy a generování páry umožňující současně pěnit mléko a extrahovat kávu
  • Komerční 58 mm aktivně prohřívaná spárovací hlava se zabudovaným topným tělesem
  • Regulace tlaku pomocí přetlakového ventilu

Přetlakovému ventil v kávovaru limituje maximální přípustný tlak po celou dobu extrakce kávy a zabraňuje tak spálení a zhořknutí kávy. Sekundárně pak tento prvek zajišťuje rovnoměrnou extrakci kávy, kdy se postupně zvyšuje tlak na jednu dávku extrakce.

catler 

Pákový kávovar Catler ES 9010 Dual boiler vyhoví těm nejnáročnějším požadavkům na přípravu kávy.

Samostatné ohřívače vody drží u stroje Catler ES 9010 teplotu vody +/- 1 °C a zajišťuje tak stabilní teplotu po celou dobu extrahování kávy. Teplotu lze samozřejmě upravovat podle libosti zákazníka a typu připravované kávy. Programováním teploty to nekončí, konfigurovatelné je i dávkování kávy, nastavení hodin, automatické spuštění, odvápnění, automatické zarovnání dávky kávy a mnoho dalších funkcí, které ve svém důsledku vytváří dokonalý komfort zázemí kavárenského provozu.

 catler

Pákový kávovar Catler ES 8013 s integrálním kónickým mlýnkem s nerezovými mlecími kameny namele kávu přímo do držáku (páky) na přípravu kávy.

Relativně levnější, a přitom stále velmi atraktivní variantu, na profesionální přípravu kávy představuje další skvělý stroj s názvem Catler ES 8013. Tento profi kávovar vám ušetří čas a místo při mletí kávy – kávu budete mít vždy čerstvou právě na jednu dávku – mlýnek mele kávu přímo do držáku na přípravu kávy. Mlýnek s čtvrkilovou kapacitou kávových zrn je nastavitelný na 18 úrovní hrubosti mletí. Funkční úroveň není o moc nižší než u svého vyzrálejšího bratra Catler ES 9010 Dual boiler. Právem tak patří do rodiny kávovarů, za které by se nestyděl ani prvotřídní barista.

Na stroje Catler poskytujeme prodlouženou 3 roční záruku. Přijďte si pro svého miláčka co nejdříve. Jistě brzy zapadne do vašeho podniku a bude po dlouhá léta jeho spolehlivým pomocníkem.

 

 

E-shop Katalog -

CESK a.s.
International Business Center
Příkop 6, 604 15 Brno
Czech Republic

Provozovna:
Jarní 44i, 614 00 Brno
Czech Republic

 

IČO: 255 694 65
DIČ: CZ 255 694 65

Komerční Banka
č.ú.: 27-9600180237/0100

 

obchodní:
+420 511 189 990
fakturace:
+420 511 189 994
fax: +420 511 189 980

e-mail: info@cesk.cz

-
Doprava zdarma

Výhody navíc

  1. Provádíme autorizovaný a certifikovaný servis.
  2. Výrobky si můžete prohlédnout i vyzkoušet v našem sídle.
  3. Produkt vám rádi nastavíme a zaškolíme jeho obsluhu.
  4. Odborně vám poradíme jak vybrat tak, abyste byli maximálně spokojeni.

Akční zboží

Naražecí hlava KOMBI - MICROMATIC
NAŠE CENA 950

Chlazení na pivo SOUDEK 30 (chrom)
NAŠE CENA 16 790

Sodobar LIMA 1/5 K
BĚŽNÁ CENA 22 300
NAŠE CENA 20 900

facebook
CESK a.s. (c) 2007 | Kontakty
Created by SOVA NET: Redakční systém | Tvorba eshopu | PPC