Aktualita

POZVÁNKA

POZVÁNKA NA MEZINÁRODNÍ VELETRH SIGEP 2023

Přijďte nás navštívit do italského Rimini na mezinárodní veletrh Sigep. Máme pro vás volné vstupenky!

Série Twin LCD - kombinované zmrzlinové stroje

Série kombinovaných výrobníků zmrzliny TWIN LCD je určena pro nejnáročnější zákazníky, jeho největší výhodou je vysoký výrobní výkon a kreativita obsažené vše v jednom zařízení.

Více »
Filtr
Smazat

Produkty

0 produktů

Jedná se o nástavbu modelů TWIN, obohacených o integrovaný počítač s LCD obrazovkou a plnou komunikací i v českém jazyce, umožňujícím dalším programováním a připojení k PC nebo tískárně.

Zařízení pracuje ve dvou režimech, teplý a studený, tedy výrobník a paster, a každý z nich má samostatné ovládání i veškeré části, takže mohou pracovat součastně, ale také zcela samostatně. Také lze z pasteru přepouštět produkty přímo do výrobníku, aniž by opustily stroj, ale také je lze vypouštět přímo z pasteru ven, aniž by procházely přes výrobník zmrzliny. Toto umožňuje opravdu vysokou kreativitu vyžití celého stroje.

Výrobník:

 • Základní program obsahuje 4 přednastavené výrobní cykly a možnost samostatně volitelných parametrů pro výrobu dle času, nebo hustoty.
 • Interaktivní menu obsahuje 24 přednastených výrobních režimů dle druhu produktů, které kombinují chutě s příslušným nastavením konzistence a režimu míchání, dále je možné uložení vlastních až 30 receptů výroby.

Nové funkce TURBO a HARD+:

 • TURBO - výrazně vyšší otáčky míchadla během mrazícího cyklu pro dosažení vyššího nášlehu směsí, s možností programování času Turbo cyklu
 • HARD+ - speciální program pro výrobu zmrzliny a její okamžité tvarování do "kopců" s možností okamžitého umístění do prodejní vitríny, aniž by bylo potřeba použití šokeru. Při tomto programu se zmrzlina nejen vyrobí a zmrazí ale účinnost mrazícího cyklu se ještě zvýší a tedy krásně drží tvar a "nepadá".

Paster:

 • Automatický vařící cyklus s 85°C
 • Poloautomatický vařící cyklus s teplotami mezi 30-105°C
 • Cyklus čokolád v nízkých teplotách
 • Automatické teplotní zajištění po dokončení cyklu
 • Automatická kalkulace dokončení cyklu dle daného výběru až do délky 10 hodin
 • Funkce „delikátní proces" zajištěna glykolovou náplní pod hranicí 100°C

Mezi další novinky u těchto modelů jsou například integrovaný posuvný držák nádob na zmrzlinu, který se přímo vloží do tohoto držáku. Díky tomuto není potřeba nádobu přidržovat a má tedy obsluha i při vyjímání, tvarování a zdobení zmrzliny obě ruce volné a může tak mnohem lépe pracovat. K tomuto také přispěje "police" na ingredience v horní části stroje, do které lze vložit všechny potřební přísady pro pozdější použití při výrobě.

Zkušení odborníci také ocení dvojitou polici s odkapovým roštem a odpadní zátkou pro lepší a jednodušší čištění stroje. Taktéž pojistná odkapová miska těsnění za hřídelí je umístěna na čele stroje, takže stroj může být obestavěn dalšími zařízeními.

Antiblokovací systém automaticky vyhodnocuje nebezpečí zablokování míchacích lopatek při zvýšeném mechanickém odporu. Samozřejmostí jsou nerezová míchadla LONG-LIFE s aktivními, pružnými, plastovými, stíracímí lopatkami, které zabezpečují maximální šetrnost k chladícímu bubnu, zamezují jeho vydírání a zabezpečují maximální účinnost stírání bubnu.

Sprška pro jednoduché čištění je samozřejmostí, lze ji také napojit na rozvod teplé vody pro zvýšení účinnosti. Uživatelé ve větších provozech také ocení umístění odkapové vaničky na čele stroje. Díky tomuto lze stroje FRIGOMAT postavit těsně vedle sebe.

Bezpečnostní ovládání napětím 24V podle nejnáročnějších mezinárodních norem, vysoký výkon a komfort obsluhy řadí stroje serie TITAN mezi nejlepší ve svém oboru. Letité zkušenosti a tradice italských mistrů ve výrobě zmrzliny,to všechno je obsaženo v této vysoce kvalitní serii společnosti Frigomat.

Shrnutí stroje TWIN LCD v bodech

 • verze s programovatelnými procesy výroby a receptur, možnost napojení na PC a tiskárnu
 • LCD panel s českým jazykem, systém gelato hard, turbo nášleh, výroba i krémů, polev
 • elektronické ovládání, programování kontrola hustoty směsi
 • celonerezové opláštění, speciální pružné stírací lopatky
 • výroba řízená microprocesorem, speciální modul nášlehu, čistící a udržovací režim
 • nezávislé ovládání, dvoucestný ventil na vypouštění směsi z pasteru mimo výrobník nebopřímé přepouštění do výrobník
Copyright CESK 2023  |  Mapa webu