Stroj na točenou zmrzlinu z mraženého ovoce SMOOTHIE

  Dostupnost: Na dotaz

  Cena na dotaz

  Technická data

  • Napájení230 V
  • Rozměry70x42x64,5 cm

  Popis

  Stroj na výrobu smoothie zmrzliny representuje kompletní systém pro přípravu zmrzliny smícháním s dalšími ingrediencemi. Běžně se používá pro výrobu točené zmrzliny s mraženým ovocem. Přidejte si do své zmrzliny suroviny, jaké chcete. Lze míchat s mraženým či čerstvým ovocem, křupinkami, kandovaným ovocem, ořechy a čokoládou, müslli a dalším. Stroj Smoothie může být umístěn v každé provozovně, na pult, podstavec nebo na pojízdný vozíček.

  Po vložení kopečku požadované zmrzliny a po přidání další ingredience (ovoce, čokoláda...) vložte do stroje a počkejte na natočení do kornoutu či kelímku. A vaše zmrzlina z čerstvého ovoce je hotová.

  Dotaz na produkt

  Děkujeme za váš zájem. Ať už máte zájem o podrobnější informace nebo chcete znát jen cenu produktu, neváhejte nám napsat. Vyplňte a odešlete formulář níže a my se vám v co nejkratším termínu ozveme.

  Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.

  Vyberte si stroj na výrobu SMOOTHIE zmrzliny pro vaše potřeby. K dostání je stroj na položení na pracovní stůl, samostatný stroj s podstavcem, prodejní stánek nebo Yogumix - stroj na točenou zmrzlinu s ovocem, frozen yogurt, smoothie nebo crush ice.

  Copyright CESK 2020  |  Mapa webu