Aktualita

Nové

Nové informace ohledně provozu CESK a webináře zdarma

V souvislosti s nařízením vlády přizpůsobujeme pracovní postupy a pracovní režim. Dne 9. 4. také proběhne webinář zdarma. 

2. 4. 2020

Nové informace ohledně provozu CESK a webináře zdarma

Nové informace ohledně provozu CESK a webináře zdarma

V souvislosti s nařízením vlády přizpůsobujeme pracovní postupy a pracovní režim. Dne 9. 4. také proběhne webinář zdarma. 

Vážení zákazníci,

naše společnost nepřetržitě vyhodnocuje rizika spojená se šířením viru COVID-19 a průběžně přijímá potřebná opatření. V souvislosti s nařízením vlády přizpůsobujeme pracovní postupy a pracovní režim.
 

Cukrářská poradna a webináře zdarma

Na webu jsme pro vás připravili cukrářskou poradnu, kde odpovíme na vaše dotazy. 

Webinář zdarma

Michal Černý a Stanislav Zabadal: Očekávané změny v podnikání v roce 2020 – jak být připraven a nebýt překvapen?

9. 4. 2020 v 10 hod, registrace ZDARMA

  • jak udržet příjmy, snížit náklady a naplánovat cash-flow, jak efektivně využít čas, kdy musíme mít zavřeno, jak se změní chování zákazníků a jak se na to připravit

Přečtěte si více informací o připravovaných webinářích. 

 

Obchodní služby

Prodejna CESK, a.s  – na základě vyhlášení vlády je prodejna do 1.4. 2020 uzavřena.

Obchodní zástupci a zákaznická podpora – všichni naši obchodníci jsou plně připraveni Vám poskytnout své služby ve standardní režimu. Kontakty na obchod naleznete zde nebo zavolejte na naši centrálu +420 511 189 990, kde Vám rádi poradíme.

E-shop CESK – plně funkční. Osobní odběr je možný a to v době PO-PA 8:00- 17:00 na adrese naši provozovny, speciálně jsme pro tyto účely zřídili výdejní místo, ve speciálním výdejním režimu. Preferujeme platbu kartou.

Servisní služby a zásobování

Servis cukrářské stroje, výčepní technika a zásobování – v současně doby beze změn, v případě požadavku na servis nás prosím kontaktujte na tel. čísle +420 777 745 947 či michalik@cesk.cz.

Servis kávovary – s ohledem na nastalou situaci doporučujeme zařízení doručit do našeho servisního centra přepravní službou. K tomuto můžete využít našeho formuláře – zde nebo zavolat na tel. číslo +420 511 189 990 a my Vám rádi pomůžeme s objednáním přepravy. Poštovné za svoz a odeslání kávovaru na záruční i pozáruční opravu je momentálně zdarma. Platba je možná na dobírku pouze kartou nebo předem na účet.

Je zde i možnost kávovar osobně dopravit/vyzvednout na naší adrese a to v době PO-PA od 8:00 – 17:00, speciálně jsme pro tyto účely zřídili výdejní místo, ve speciálním výdejním režimu. Pro více informací volejte na tel. číslo +420 511 189 990.

Děkujeme za pochopení

Další informace najdete v článku

Copyright CESK 2020  |  Mapa webu