Aktualita

Omezení

Omezení prodeje v době nouzového stavu

Vážení   zákazníci,  naše prodejna v Brně je aktuálně otevřena s omezením dle standardní provozní doby. 

YOGUMIX - stroj na točenou zmrzlinu s ovocem, frozen yogurt, smoothie, crushice

YOGUMIX - stroj na točenou zmrzlinu s ovocem, frozen yogurt, smoothie, crushice
  Dostupnost: Na dotaz

  Cena na dotaz

  Technická data

  • Rozměry34x57x97 cm
  • Napájení230 V
  • Váha76 kg

  Popis

  Stroj YOGUMIX je vhodný pro přípravu zmrzliny smícháním s dalšími ingrediencemi, smoothie a drceného ledu. Běžně se používá pro výrobu točené zmrzliny s mraženým ovocem. Přidejte si do své zmrzliny suroviny, jaké chcete. Lze míchat s mraženým či čerstvým ovocem, křupinkami, kandovaným ovocem, ořechy a čokoládou, müsli a dalším. Může být umístěn v každé provozovně, na pult, podstavec nebo na pojízdný vozíček. Po vložení kopečku požadované zmrzliny a po přidání další ingredience (ovoce, čokoláda...) vložte do stroje a počkejte na natočení do kornoutu či kelímku. A vaše zmrzlina z čerstvého ovoce je hotová. Nebo vložte led a následně smíchejte s ovocnou šťávou či sirupem. Po každém výdeji jednoduchý proplach stroje integrovaným vodním okruhem propachu. Madlo je univerzální vpravo/vlevo.

  Rozměry: 340x575x971 mm
  Váha: 76 kg
  Napájení: 230 V

  Dotaz na produkt

  Děkujeme za váš zájem. Ať už máte zájem o podrobnější informace nebo chcete znát jen cenu produktu, neváhejte nám napsat. Vyplňte a odešlete formulář níže a my se vám v co nejkratším termínu ozveme.

  Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.

  Vyberte si stroj na výrobu SMOOTHIE zmrzliny pro vaše potřeby. K dostání je stroj na položení na pracovní stůl, samostatný stroj s podstavcem, prodejní stánek nebo Yogumix - stroj na točenou zmrzlinu s ovocem, frozen yogurt, smoothie nebo crush ice.

  Copyright CESK 2020  |  Mapa webu