Skladová dostupnost
(3)

Koktejlové automaty

Koktejlové automaty jsou volně programovatelná zařízení, která umožňují přípravu koktejlů nebo jiných nápojů podle vlastních osvědčených receptů. Díky koktejlovým automatům je možné jednotlivé přísady koktejlů dávkovat s velkou přesností a zajistit tak, že bude koktejl chutnat vždy stejně skvěle. Prohlédněte si naši nabídku praktických koktejlových automatů.

Více »
Filtr
Smazat
Skladová dostupnost
(3)

Produkty

Skladová dostupnost
(3)
3 produkty

Jak koktejlové automaty fungují?

Koktejlové automaty mohou být samostatně stojící nebo integrované do společných výdejních stojanů. Mohou pracovat až s 28 různými surovinami jako jsou lihoviny, šťávy, sirupy nebo smetana. Jednotlivé ingredience jsou elektronicky odměřeny a namíchány přímo ve sklenici nebo vytočeny do shakeru a následně přelity do připravených nádob.

Koktejlové automaty umožňují volně naprogramovat jakoukoliv recepturu a tu v případě potřeby jednoduše změnit. Díky tomu se koktejlové automaty staly nepostradatelnými pomocníky v barech, restauracích nebo kavárnách.

Koktejlové automaty jako mixážní sloupy i přenosné koktejlové automaty

Koktejlové automaty TENDER ONE jsou k dostání ve dvou základních variantách - jako stabilní mixážní sloupy nebo přenosné koktejlové automaty. Stabilní mixážní sloupy disponují rychlým bezdotykovým ovládáním, které funguje na velmi jednoduchém principu. Koktejlové automaty - sloupy - mají vlastní zúčtovací systém nebo mohou být připojeny k externímu evidenčnímu systému.

Mobilní koktejlový automat je velmi spolehlivým a rychlým pomocníkem při přípravě míchaných nápojů i podle velmi složitých receptů. Není pevně vázán k určitému místu, a můžete ho tak snadno přenést tam, kam právě potřebujete. Koktejl je připraven do pěti vteřin.

Jaké koktejlové automaty máme v nabídce?

Vyzkoušejte naše spolehlivé koktejlové automaty!

Copyright CESK 2024  |  Mapa webu