Koktejlové automaty

Koktejlové automaty jsou volně programovatelná zařízení, která umožňují přípravu koktejlů nebo jiných nápojů podle vlastních osvědčených receptů. Díky koktejlovým automatům je možné jednotlivé přísady koktejlů dávkovat s velkou přesností a zajistit tak, že bude koktejl chutnat vždy stejně skvěle. Prohlédněte si naši nabídku praktických koktejlových automatů.

Více »
Filtr
Smazat

Produkty

Jak koktejlové automaty fungují?

Koktejlové automaty mohou být samostatně stojící nebo integrované do společných výdejních stojanů. Mohou pracovat až s 28 různými surovinami jako jsou lihoviny, šťávy, sirupy nebo smetana. Jednotlivé ingredience jsou elektronicky odměřeny a namíchány přímo ve sklenici nebo vytočeny do shakeru a následně přelity do připravených nádob.

Koktejlové automaty umožňují volně naprogramovat jakoukoliv recepturu a tu v případě potřeby jednoduše změnit. Díky tomu se koktejlové automaty staly nepostradatelnými pomocníky v barech, restauracích nebo kavárnách.

Koktejlové automaty jako mixážní sloupy i přenosné koktejlové automaty

Koktejlové automaty TENDER ONE jsou k dostání ve dvou základních variantách - jako stabilní mixážní sloupy nebo přenosné koktejlové automaty. Stabilní mixážní sloupy disponují rychlým bezdotykovým ovládáním, které funguje na velmi jednoduchém principu. Koktejlové automaty - sloupy - mají vlastní zúčtovací systém nebo mohou být připojeny k externímu evidenčnímu systému.

Mobilní koktejlový automat je velmi spolehlivým a rychlým pomocníkem při přípravě míchaných nápojů i podle velmi složitých receptů. Není pevně vázán k určitému místu, a můžete ho tak snadno přenést tam, kam právě potřebujete. Koktejl je připraven do pěti vteřin.

Jaké koktejlové automaty máme v nabídce?

Vyzkoušejte naše spolehlivé koktejlové automaty!

Copyright CESK 2020  |  Mapa webu