Koktejlový automat - TENDER ONE

Koktejlový automat - TENDER ONE

Galerie

  Dostupnost: Na dotaz

  Cena na dotaz

  Popis

  S koktejlovým automatem TENDER ONE dosáhnete maximální kontroly nad výdejem nápojů na Vašem baru. Mixážní sloupy na koktejly a míchané nápoje jsou volně programovatelné zařízení, které umožňují použití ověřených, nebo vlastních receptur různých míchaných nápojů a koktejlů. Mohou být samostatně stojící, nebo integrovaná do společných výdejních stojanů. Při ruční přípravě koktejlů či míchaných nápojů dochází k neustálému odměřování jednotlivých přísad. Rovněž může docházet ke snížení kvality připravovaných koktejlů v důsledku nepřesně zvoleného množství jednotlivých ingrediencí. Zejména při plném provozu závisí příprava koktejlů na schopnostech personálu, které nebývají vždy optimální.

  Právě pro tento případ byl vyvinut koktejlový stroj TENDER ONE. Garantuje vždy stálou kvalitu připravovaných koktejlů, stejné množství a poměr jednotlivých ingrediencí. Každá receptura je volně programovatelná a kdykoliv ji lze změnit či upravit. Jednotlivé koktejly se mohou skládat z více různých ingrediencí. Jako ingredience můžete standardně použít až 28 různých produktů jako jsou lihoviny, šťávy, sirupy či smetana. Protože veškeré odměřování jednotlivých ingrediencí je řízeno elektronicky, kvalita koktejlů zůstává vždy stejná.

  Rovněž výsledná receptura zůstává vždy stejná nezávisle na tom, kolik koktejlů bylo namícháno či kým. Výhodou je rovněž značná rychlost přípravy jednotlivých receptur. Připravit koktejl netrvá déle než 5 sekund. Jednotlivé ingredience se smísí přímo ve sklenici nebo budou vytočeny do shakeru a následně po důkladném promíchání přelity do připravených sklenic.

   

  • Přesná kontrola nákladů
  • Není potřeba žádný drahý speciálně vyškolený personál
  • Žádné výpadky v práci a příznaky únavy
  • Stálá nejvyšší kvalita
  • Rychlé dotykové ovládání
  • Bezkonkurenční rychlost
  • Flexibilní, jednoduchý, neúplatný
  • Vlastný systém zůčtování nebo možné připojení k evidenčnímu systému
  • barevný dotykový displej

  U modelové řady TENDER 16 lze použít až 36 produktů.

   

  Dotaz na produkt

  Děkujeme za váš zájem. Ať už máte zájem o podrobnější informace nebo chcete znát jen cenu produktu, neváhejte nám napsat. Vyplňte a odešlete formulář níže a my se vám v co nejkratším termínu ozveme.

  Your name *
  Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.

  Jak koktejlové automaty fungují?

  Koktejlové automaty mohou být samostatně stojící nebo integrované do společných výdejních stojanů. Mohou pracovat až s 28 různými surovinami jako jsou lihoviny, šťávy, sirupy nebo smetana. Jednotlivé ingredience jsou elektronicky odměřeny a namíchány přímo ve sklenici nebo vytočeny do shakeru a následně přelity do připravených nádob.

  Koktejlové automaty umožňují volně naprogramovat jakoukoliv recepturu a tu v případě potřeby jednoduše změnit. Díky tomu se koktejlové automaty staly nepostradatelnými pomocníky v barech, restauracích nebo kavárnách.

  Koktejlové automaty jako mixážní sloupy i přenosné koktejlové automaty

  Koktejlové automaty TENDER ONE jsou k dostání ve dvou základních variantách - jako stabilní mixážní sloupy nebo přenosné koktejlové automaty. Stabilní mixážní sloupy disponují rychlým bezdotykovým ovládáním, které funguje na velmi jednoduchém principu. Koktejlové automaty - sloupy - mají vlastní zúčtovací systém nebo mohou být připojeny k externímu evidenčnímu systému.

  Mobilní koktejlový automat je velmi spolehlivým a rychlým pomocníkem při přípravě míchaných nápojů i podle velmi složitých receptů. Není pevně vázán k určitému místu, a můžete ho tak snadno přenést tam, kam právě potřebujete. Koktejl je připraven do pěti vteřin.

  Jaké koktejlové automaty máme v nabídce?

  Vyzkoušejte naše spolehlivé koktejlové automaty!

  Copyright CESK 2024  |  Mapa webu