Multifunkční stroj Roboqbo Qbo15-550

Multifunkční stroj Roboqbo Qbo15-550

Galerie

  Dostupnost: Na dotaz

  Cena na dotaz

  Roboqbo je kompaktní, snadno využitelný systém, který v sobě spojuje všechny zařízení na zpracování potravin.

  Qbo15 až Qbo550 jsou automatické modely.

  Popis

  Roboqbo je kompaktní, snadno využitelný systém, který v sobě spojuje všechny zařízení na zpracování potravin. Díky designu a technickému zpracování, je práce s potravinami bezpečná, rychlá a výsledný produkt je nejvyšší kvality. Rychlost provedení výrobního procesu vytváří úplně nový koncept kvality, který Roboqbo přináší. V praxi to pak znamená, že vaření je rychlé a šetrné, a po ukončení vaření, přístroj může produkt ihned zchladit. Koncentrování produktu může zabrat minuty místo hodin. Vaření ve vakuu uchovává originální aroma a barvu surovin. Celý výrobní proces proběhne v jednom výrobním cyklu za konstantního monitorování všech parametrů produktu. Můžete si ukládat své vlastní receptury a tím dosáhnout optimálních výsledků úplně pokaždé.

  Základní zařízení umí vařit při teplotách 120°C, chladit, koncentrovat, mixovat, sekat, homogenizovat, zapracovávat na prášek.

  Ideální zařízení pro cukrárny, čokoládovny, zmrzlinárny, ale i restaurace a střední a malé společnosti, které se zabývají zpracováním potravin. Dále pak výzkumné laboratoře, výrobce polotovarů, cateringové firmy atd. Díky univerzálnosti zařízení Roboqbo, je také využíváno i ve farmaceutickém průmyslu.

  Automatické modely jsou dostupné ve variantách: 15, 25, 40, 70, 120, 250, 350 nebo 550 litrů

  Parametry Qbo15
  Rozměry: 98x90x147 cm
  Váha: 247 kg
  Kapacita: 15 l

  Tech. údaje ostatních strojů zašleme na dotaz.

  Funkce:
  Tento cukrářský stroj nabízí velké množství užitečných funkcí: ohřívá, chladí, pracuje se surovinami ve vakuu, udržuje přesně nastavené teploty během zpracování produktu, mixuje veškeré typy ořechů, kakaové boby, ovoce.

  Připravuje:
  Díky speciálnímu mikro-zoubkovému ostří a speciálním stěrkám, které nahazují mixovaný produkt ze stěn nádoby zpátky na nože, umožňuje toto zařízení výrobu velmi široké škály produktů: husté krémy, pasty, džemy, marmelády i s kousky ovoce. Příprava bez porušení struktury šetrnou přípravou produktu.

  Příslušenství:
  Míchací nástavce a přídavné mísy jsou pro veškeré modely k dokoupení.

  Stroj je vybaven širokou nabídkou nástavců např. “mixing tool” zařizuje tepelné zpracování zeleniny nebo ovoce pro přípravu marmelády s velkými kousky ovoce na požadovanou teplotu bez zásadní změny struktury při procesu míchání. Konečnou strukturu můžeme ovlivnit i nastavenou rychlostí otáček míchadla nebo příslušným nástavcem.

  Stroj je již vybaven vestavěným parním generátorem (na vaření).

  Možnost objednání:

  • kandovací koš – pro výrobu kandovaného ovoce
  • zjemňující mísa - systém pro výrobu čokolády nebo oříškového krému jako nugát (zpracování pod 20 mikronů)
  • marshmallow míchadlo - pro tvorbu marshmallow
  • nálevka - umožňuje postupné přidávání tekutin např. pro výrobu majonézy, kondenzovaného mléka atd.

  Příslušenství lze kdykoliv dokoupit.

  Ke svému zapojení potřebuje:

  • přívod na pitnou vodu
  • stlačený vzduch (potravinářský kompresor)
  • odpad
  • elektrickou přípojku na 400V


  V nabídce je také zahrnuto jednodenní školení u nich ve firmě.

  Dotaz na produkt

  Děkujeme za váš zájem. Ať už máte zájem o podrobnější informace nebo chcete znát jen cenu produktu, neváhejte nám napsat. Vyplňte a odešlete formulář níže a my se vám v co nejkratším termínu ozveme.

  Your name *
  Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.

  Míchače CHEF strojově přesně zpracují každý produkt, který projde jeho výrobou. Oceníte je například při výrobě věnečků, což je dlouhý a náročný proces. Při ručním zpracování je obvykle každý věneček tvarově jiný a má jinou kvalitu. Na stroji CHEF budete mít krém připravený za 40 minut a vždy ve stejné kvalitě.

  Podobným způsobem můžete zdokonalit a zjednodušit výrobu odpalovaného těsta. U tohoto cukrářského majstrštryku je výroba náročná s nejistým výsledkem. Strojově odpalované těsto má vždy stejnou kvalitu.

  Cukrářské stroje CHEF mají všestranné využití - chladí, vaří, emulgují, pasterizují a konzervují vaše cukrářské výrobky. Vyberte si multifunkční stroj se základní produkcí 12 kg/h, 30 kg/h nebo velkokapacitní zařízení na výrobu 55 kg/h.

  Copyright CESK 2024  |  Mapa webu