O společnosti

Společnost CESK patří k významným dodavatelům vybavení do gastronomických zařízení, jako jsou cukrárny, restaurace, bary, kavárny nebo hotely. V její nabídce najdete nejen širokou nabídku nápojové a výčepní techniky, ale také evidenční systémy, plnicí linky pro sodovkárny a pivovary, postmixy, šokery, výrobníky ledu nebo chladicí přístroje.

CESK navíc spolupracuje s předními výrobci domácích i profesionálních kávovarů a italským výrobcem zmrzlinových a cukrářských strojů Frigomat. Je držitelkou licence na výrobu kávy San Remo a nositelkou generálního zastoupení nápojové techniky SIPP. Pro vlastní síť zákazníků vyrábí také sirupové koncentráty balené do „bag in“ boxů nebo kanystrů.

Nápojovou a výčepní techniku, kávovary, zmrzlinové stroje a další vybavení si můžete prohlédnout na e-shopu, v prodejně v brněnských Maloměřicích nebo na specializovaných gastro veletrzích, kterých se společnost CESK pravidelně účastní.

Spolehněte se na CESK a dopřejte své cukrárně, kavárně nebo restauraci značkové vybavení s výbornými technickými vlastnostmi i moderním designem!

Historie společnosti CESK

Společnost CESK byla založena jako společnost s ručením omezením již v roce 1992. Po třech letech úspěšné existence jsme otevřeli první prodejnu výčepní techniky v Brně na ulici Mezírka 1, naproti hotelu Continental. V roce 1998 jsme se přestěhovali do vlastních prodejních a kancelářských prostor v budově IBC v centru Brna. V lednu 2013 jsme se stěhovali znovu do zbrusu nové vlastní provozovny na ulici Jarní 44i v Brně - Maloměřicích, která disponuje předváděcími prostory, zkušebním a školicím centrem a velkými skladovými prostory. Zde sídlíme doposud.

V rámci dalšího rozvoje firmy jsme se v roce 2021 rozhodli CESK, a.s. transformovat na CESK holding, s.r.o., do kterého spadají dceřiné společnosti CESK, s.r.o. a CESK Invest, s.r.o. I nadále zůstáváme stabilní českou společností a pro naše partnery a zákazníky se mimo názvu firmy nic nemění.

 O kvalitě nápojové techniky, kávovarů, zmrzlinových strojů a dalších produktů z nabídky CESK svědčí certifikát kvality ISO získaný v roce 2005.

Jak nás najdete? Jednoduše...

Naše provozovna se nachází v brněnské části Maloměřice na ulici na ulici Jarní 44i, která je dostupná ze všech směrů. Pohodlně se k nám dostanete jak autem, tak i městskou hromadnou dopravou. Parkovat můžete přímo u provozovny, máme zde dostatek místa.

Autem z Prahy

Nejjednodušší cesta k nám vede skrze Pisárecký tunel, Dobrovského tunely a Husovický tunel, po ulici Svatoplukova. Z ní na velké světelné křižovatce odbočte doleva, směrem na Vinohrady po ulici Rokytova. Pojedete do mírného kopce k červené prodejně lyžařského vybavení po pravé straně. U ní odbočíte doleva a sjedete z hlavní silnice na ulici Kulkova. Ta vás povede až k autoservisu, u kterého zahnete doprava na ulici Zimní, která již přímo navazuje na ulici Jarní.

Autem z Olomouce / Ostravy

Z přivaděče (ulice Ostravská) sjedete na městský okruh po ulici Otakara Ševčíka. Na ni navazuje Gajdošova (první světelná křižovatka) a Svatoplukova (druhá světelná křižovatka). Na druhých světlech odbočíte doprava směrem na Vinohrady po silnici Rokytova. Pojedete do mírného kopce k červené prodejně lyžařského vybavení po pravé straně. U ní odbočíte doleva a sjedete tak z hlavní silnice na ulici Kulkova. Ta vás povede až k autoservisu, u kterého zahnete doprava na Zimní, která již přímo navazuje na ulici Jarní.

MHD

Z přestupního uzlu Stará osada jede až k nám autobusová linka číslo 64. Vystoupit byste měli na zastávce Zimní I.

Jsme držiteli certifikátů kvality ISO

Copyright CESK 2024  |  Mapa webu