Aktualita

Přijďte

Přijďte si prohlédnout novinky na zmrzlinovou sezónu 2024

Jako každý rok jsme si pro vás připravili několik prezentací novinek po ČR i SK.

Počítadlo vydaných porcí zmrzlin

Počítadlo vydaných porcí zmrzlin

Galerie

  Dostupnost: Na dotaz

  Cena na dotaz

  • Počítá a eviduje
  • Rozliší velikosti dávek
  • Eviduje i vícenásobný odběr
  • Vypočítá tržbu

  Technická data

  • Rozměry15x4x8 cm

  Popis

  Elektronické počítadlo vydaných porcí zmrzlin pro stroje na točenou zmrzlinu. Unikátní systém rozlišení porcí dávek i s evidencí vícenásobného výdeje například do přinesených nádob či kelímků. Tento výrobek je chráněn Patentovým Úřadem a Úřadem Průmyslového Vlastnictví užitným vzorem.

  Počítadlo rozliší v základní verzi malou a velkou dávku, které jsou specifikovány časem. Obsluha je akustickým signálem v předstihu upozorňována na "přestup" z malé dávky na velkou, požaduje-li jen malou porci a počítadlo tedy eviduje jen malou porci dle skutečné výtoče. V opačném případě, pokračuje-li obsluha ve výdeji, počítadlo eviduje dle skutečné výdeje velkou porci. V případě odběrů do nádoby, počítadlo sčítá a eviduje porce i v při několikanásobném výdeji. Takže je schopno při točení do termosky přesvě evidovat, že množství, které bylo natočeno činí 3 velké a 1 malou porci.

  Zařízení schopno dle zadaných parametrů také přesně sčítat tržbu. Je vybaveno denním i sumárním počítadlem a přistupovými kódy.

  Možnost připojení takřka ke všem modernějším strojům na točenou zmrzlinu. V případě instalace je možné stroj díky integraci čidel a implementaci systému doplňit o bezdotykové zpouštění motorů při výdeji.

  Dotaz na produkt

  Děkujeme za váš zájem. Ať už máte zájem o podrobnější informace nebo chcete znát jen cenu produktu, neváhejte nám napsat. Vyplňte a odešlete formulář níže a my se vám v co nejkratším termínu ozveme.

  Your name *
  Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.

  Copyright CESK 2024  |  Mapa webu