Počítadlo vydaných porcí zmrzliny s komunikací

Počítadlo vydaných porcí zmrzliny s komunikací

Galerie

  Dostupnost: Na dotaz

  Cena na dotaz

  • Počítá a eviduje
  • Rozliší velikosti dávek
  • Eviduje i vícenásobný odběr
  • Vypočítá tržbu
  • Zasílání sms s denní tržbou
  • Možné sledování on-line

  Technická data

  • Rozměry15x4x8 cm

  Popis

  Elektronické počítadlo vydaných porcí zmrzlin pro stroje na točenou zmrzlinu doplnění o komunikační prvky. Unikátní systém rozlišení porcí dávek i s evidencí vícenásobného výdeje například do přinesených nádob či kelímků. Komunikační prvky Vám upožní denní přehled o vytočeném množství, denní tržbě a to vše v teple Vašeho domova. Tento výrobek je chráněn Patentovým Úřadem a Úřadem Průmyslového Vlastnictví užitným vzorem.

  Model je schopný odesílat denně sms s počty vytočených porcí a denní tržbou na Váš mobilní telefon. Toto lze naprogramovat na pravidelou denní, nebo na sms dotaz na speciální tel. číslo.
  Dále také možné připojení do sítě internet a sledování on-line ve vašem počítači.

  Počítadlo rozliší v základní verzi malou a velkou dávku, které jsou specifikovány časem. Obsluha je akustickým signálem v předstihu upozorňována na "přestup" z malé dávky na velkou a má tedy dostatek času dávku ukončit, požaduje li jen malou porci a počítadlo tedy evodije jen malou porcí dle skutečné výtoče. V opačném případě, pokračuje-li obsluha ve výdeji, počítadlo eviduje dle skutečné výdeje velkou porci. V případě odběrů do nádoby, počítadlo sčítá a eviduje porce i v při několikanásobném výdeji. Takže je schopno při točení do termosky přesvě evidovat, že množství, které bylo natočeno činí 3 velké a 1 malou porci.

  Zařízení schopno dle zadaných parametrů také přesně sčítat tržbu. Je vybaveno denním i sumárním počítadlem a přistupovými kódy.

  Možnost připojení takřka ke všem modernějším strojům na točenou zmrzlinu.

  Dotaz na produkt

  Děkujeme za váš zájem. Ať už máte zájem o podrobnější informace nebo chcete znát jen cenu produktu, neváhejte nám napsat. Vyplňte a odešlete formulář níže a my se vám v co nejkratším termínu ozveme.

  Your name *
  Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.

  Copyright CESK 2024  |  Mapa webu