Pojištění s námi se vyplatí!

15. 1. 2022
Gastro

Elektrický zkrat, poškození stroje, únik vody nebo jednoduchá lidská chyba. To všechno jsou situace, které dokážou zatopit každému, kdo vlastní cukrářský a gastro provoz. Jak si ušetřit velké problémy?

Pojištění s námi se vyplatí!

Nezapomínejte na pojištění Poškození výrobníku zmrzliny

Případné škody ve vašem podniku mohou dosahovat až stovek tisíc korun. Pojištění je nedílnou součástí provozu, která vás může zachránit před obrovskými výdaji, a tak musíte být při jeho výběru obzvlášť obezřetní. Je také důležité, abyste vždy věděli, co přesně vaše pojištění zahrnuje, a co je naopak ve výlukách.

Speciální nabídka pro zákazníky společnosti CESK

Pokud máte cukrárnu či jiný gastro provoz a pojištění je pro vás zatím zapeklitý problém, máme pro vás řešení. CESK a pojišťovací makléř pan Miroslav Viška totiž společně vytvořili ve spolupráci s Českou podnikatelskou pojišťovnou a.s. nabídku pojištění na míru. To kryje ta nejčastější rizika cukrářských a malých gastro provozů. Pojistit si můžete zmrzlinový stroj, stánek, nebo třeba rovnou celou cukrárnu.

Co to obnáší?

Jako partner společnosti CESK se dočkáte výrazně levnějšího pojištění. Vyjednána je obchodní sleva 30 % a navíc podle umístění a zabezpečení provozoven je možné slevu ještě individuálně zvýšit.

Problém s pojištěním mobilních stánků? 

Mobilní stánky se při pojištění často potýkají s problémy – jsou totiž standardně nepojistitelné. Nicméně i na tento problém známe odpověď, jelikož se nám podařilo dojednat právě i pojištění mobilních stánků.

PojištěníPro koho nabídka platí?

Využít tuto nabídku mohou všichni obchodní partneři firmy CESK s.r.o. v případě pojištění u ČPP a.s. uzavřeného výhradně prostřednictvím samostatného pojišťovacího zprostředkovatele společnosti Miroslava Višky.

Chcete se dozvědět více?

Pokud je tato nabídka právě to, co hledáte, kontaktujte prosím pana Miroslava Višku,který pro klienty společnosti CESK vytváří unikátní možnost pojištění cukrářských a malých gastro provozů.

 

 

 

Miroslav Viška

pojišťovací makléř

Halasova 17a, 679 61 Letovice

Tel: 608 475 048

E-mail: mivi.pp@seznam.cz, mivi.pp@tiscali.cz

Přečtěte si také

Dejte o sobě vědět aneb propagace je důležitá

26. 5. 2022
Zvládli jste veškeré papírování a konečně sedíte se šálkem lahodné kávy ve své vlastní kavárně či cukrárně. Jak ale docílíte toho, aby k vám na...

Zařídíme cukrárnu od A do Z

18. 2. 2022
Ve svém oboru se pohybujeme už opravdu dlouho, proto nabízíme nejen dodávku samostatných zařízení, ale také návrhy, realizace či restyling celých...

6 tipů pro úspěšnou cukrárnu či kavárnu

18. 11. 2021
Zakládáte nový podnik, nebo naopak už nějaký provozujete? Hledáte způsoby, jak jej vést tak, aby se do něj zákazníci s nadšením vraceli?...

Co je to a jak funguje konvektomat?

10. 11. 2020
Znalci problematiky označují vynález konvektomatu a jeho zavedení do profesionální gastronomie jako začátek nové éry. Na každém kroku narazíte na...
Copyright CESK 2024  |  Mapa webu