27. 4. 2022

Pojištění s námi se vyplatí!

Elektrický zkrat, poškození stroje, únik vody nebo jednoduchá lidská chyba. To všechno jsou situace, které dokážou zatopit každému, kdo vlastní cukrářský a gastro provoz. Jak si ušetřit velké problémy?

Nezapomínejte na pojištění Poškození výrobníku zmrzliny

Případné škody ve vašem podniku mohou dosahovat až stovek tisíc korun. Pojištění je nedílnou součástí provozu, která vás může zachránit před obrovskými výdaji, a tak musíte být při jeho výběru obzvlášť obezřetní. Je také důležité, abyste vždy věděli, co přesně vaše pojištění zahrnuje, a co je naopak ve výlukách.

Speciální nabídka pro zákazníky společnosti CESK

Pokud máte cukrárnu či jiný gastro provoz a pojištění je pro vás zatím zapeklitý problém, máme pro vás řešení. CESK a pojišťovací makléř pan Miroslav Viška totiž společně vytvořili ve spolupráci s Českou podnikatelskou pojišťovnou a.s. nabídku pojištění na míru. To kryje ta nejčastější rizika cukrářských a malých gastro provozů. Pojistit si můžete zmrzlinový stroj, stánek, nebo třeba rovnou celou cukrárnu.

Co to obnáší?

Jako partner společnosti CESK se dočkáte výrazně levnějšího pojištění. Vyjednána je obchodní sleva 30 % a navíc podle umístění a zabezpečení provozoven je možné slevu ještě individuálně zvýšit.

Problém s pojištěním mobilních stánků? 

Mobilní stánky se při pojištění často potýkají s problémy – jsou totiž standardně nepojistitelné. Nicméně i na tento problém známe odpověď, jelikož se nám podařilo dojednat právě i pojištění mobilních stánků.

PojištěníPro koho nabídka platí?

Využít tuto nabídku mohou všichni obchodní partneři firmy CESK s.r.o. v případě pojištění u ČPP a.s. uzavřeného výhradně prostřednictvím samostatného pojišťovacího zprostředkovatele společnosti Miroslava Višky.

Chcete se dozvědět více?

Pokud je tato nabídka právě to, co hledáte, kontaktujte prosím pana Miroslava Višku,který pro klienty společnosti CESK vytváří unikátní možnost pojištění cukrářských a malých gastro provozů.

Miroslav Viška

pojišťovací makléř

Halasova 17a, 679 61 Letovice

Tel: 608 475 048

E-mail: mivi.pp@seznam.cz, mivi.pp@tiscali.cz

Další články

Nejprodávanější stroje máme skladem

9. 5. 2022
Přichází teplé slunečné dny, a proto je nejvyšší čas přemýšlet nad pořízením strojů na letošní sezónu.  Nejprodávanější stroje máme...

Dejte o sobě vědět aneb propagace je důležitá

20. 4. 2022
Zvládli jste veškeré papírování a konečně sedíte se šálkem lahodné kávy ve své vlastní kavárně či cukrárně. Jak ale docílíte toho, aby k vám na...

Jakou zmrzlinou letos oslovíte své zákazníky?

12. 4. 2022
Pomalu ale jistě se blíží letní sezóna a to znamená jediné – plánování a příprava novinek, kterými potěšíte své zákazníky. Jestli vám dochází...

Co vás vždy zajímalo o točené zmrzlině?

16. 3. 2022
Točená zmrzlina - pochoutka, kterou si oblíbila většina Čechů. Pokud se chcete o její výrobě dozvědět více, pak čtěte dále, protože si odpovíme...
Copyright CESK 2022  |  Mapa webu