13. 6. 2018

Zařídíme cukrárnu od A do Z

Ve svém oboru se pohybujeme už opravdu dlouho, proto nabízíme nejen dodávku samostatných zařízení, ale také návrhy, realizace či restyling celých provozoven. Stačí si vybrat, co přesně potřebujete, a my vám cukrárnu, kavárnu či bar "ušijeme" přesně podle vašich požadavků. Jak celý koncept realizace provozovny vypadá?

 

1) Celkový koncept provozovny

Na začátku si společně vydefinujeme zadání - probereme si vaše požadavky, přání, sny i možnosti. Společně si vyjasníme, kdo bude váš zákazník, jaký chcete prodávat sortiment i jak se chová trh v dané lokalitě.

Naši odborníci na  základě získaných informací navrhnout vhodné technologické řešení i jeho rozmístění v provozovně, aby zajistili bezproblémový chod provozu. Až budete mít jasno v použitých technologiích, vybavení si můžete prohlédnout, vysvětlíme vše potřebné a připravíme nabídky na pořízení vybavení. Nabízíme také možnost odborných kurzů, školení a workshopů zaměřených na získání potřebných dovednosti.

V neposlední řadě je třeba vyřešit vzhled. Navrhneme řešení včetně vhodného uspořádání, které prokonzultujeme se specializovanými odborníky. Důležitá je zejména hygiena a stavební úřad. Poté si ukážeme nový provoz v náhledu 3D a provedeme vás s 3D modelu, abyste získali celkový dojem. Předáme vám zpracovanou dokumentaci k projektu a celkovou kalkulaci, kterou je možné předložit až po vydefinování zadání. Protože po celém procesu už budeme znát váš záměr, můžeme vám pomoci i se zpracováním business plánu. 

Vizualizace cukrářství

2) Realizace cukrárny na klíč

Na začátku probíhají stavební práce. Pomůžeme vám se stanovením prací a jejich průběhu, dozorem při stavebních úpravách i dodávkou vybavení. Zajistíme dodávku a instalaci technologií i uvedení do provozu. Naši technologové vás seznámí s pracovními postupy, sestavíme společně jednotlivé výrobky a jejich recepty, pomůžeme vám s nastavením zdravé ekonomiky a kalkulací výrobků.

Foto po realizaci cukrářství

3) Průběžné školení a podpora

Předáním hotového provozu naše spolupráce nekončí. Nadále chceme být partnerem, který podporuje váš obchod. Nabízíme odborná školení, kurzy i semináře, na kterých se dozvíte o moderních trendech v oboru, nebo můžeme zajistit stáže u vybraných lektorů. Navíc budeme k dispozici jako informační podpora - pokud si s něčím nebudete vědět rady, jsme k dispozici.

Zaměřujeme se i na špičkový záruční a pozáruční servis. Naši technici pravidelně prochází náročnými školeními, abychom zajistili opravdu profesionální služby na nejvyšší úrovni.

 

Chcete získat více informací o realizaci provozoven na klíč? Podívejte se na naše realizace cukráren nebo nás rovnou kontaktujte.

 

Další články

Pozvánka na dny otevřených dveří CESK

21. 9. 2018
Rádi bychom Vás pozvali na dny otevřených dveří CESK, které proběhnou ve dnech 30. - 31. 10. 2018 od 10 do 15 hod v naší provozovně v Brně.

Cukrářský seminář v Banské Bystrici

21. 9. 2018
Vážení klienti, rádi bychom vás pozvali na Cukrářský seminář "Sladká zima v tónech čokolády", který proběhne 23. - 24. 10. 2018 v Banské Bystrici...

Dny otevřených dveří společnosti Almeco v Úvalech

21. 9. 2018
Jménem společností CESK bychom vás rádi pozvali na Dny otevřených dveří společnosti Almeco, které probíhají ve dnech 2. - 4. 10. 2018 od 10 do 16...

Pozvánka na čokoládové lázně ve Velkých Losinách

21. 9. 2018
Rádi bychom vás pozvali na Čokoládové lázně aneb čokoláda v pohybu - festival zážitků pro všechny generace.
Copyright CESK 2018  |  Mapa webu