13. 6. 2018

Zařídíme cukrárnu od A do Z

Ve svém oboru se pohybujeme už opravdu dlouho, proto nabízíme nejen dodávku samostatných zařízení, ale také návrhy, realizace či restyling celých provozoven. Stačí si vybrat, co přesně potřebujete, a my vám cukrárnu, kavárnu či bar "ušijeme" přesně podle vašich požadavků. Jak celý koncept realizace provozovny vypadá?

 

1) Celkový koncept provozovny

Na začátku si společně vydefinujeme zadání - probereme si vaše požadavky, přání, sny i možnosti. Společně si vyjasníme, kdo bude váš zákazník, jaký chcete prodávat sortiment i jak se chová trh v dané lokalitě.

Naši odborníci na  základě získaných informací navrhnout vhodné technologické řešení i jeho rozmístění v provozovně, aby zajistili bezproblémový chod provozu. Až budete mít jasno v použitých technologiích, vybavení si můžete prohlédnout, vysvětlíme vše potřebné a připravíme nabídky na pořízení vybavení. Nabízíme také možnost odborných kurzů, školení a workshopů zaměřených na získání potřebných dovednosti.

V neposlední řadě je třeba vyřešit vzhled. Navrhneme řešení včetně vhodného uspořádání, které prokonzultujeme se specializovanými odborníky. Důležitá je zejména hygiena a stavební úřad. Poté si ukážeme nový provoz v náhledu 3D a provedeme vás s 3D modelu, abyste získali celkový dojem. Předáme vám zpracovanou dokumentaci k projektu a celkovou kalkulaci, kterou je možné předložit až po vydefinování zadání. Protože po celém procesu už budeme znát váš záměr, můžeme vám pomoci i se zpracováním business plánu. 

Vizualizace cukrářství

2) Realizace cukrárny na klíč

Na začátku probíhají stavební práce. Pomůžeme vám se stanovením prací a jejich průběhu, dozorem při stavebních úpravách i dodávkou vybavení. Zajistíme dodávku a instalaci technologií i uvedení do provozu. Naši technologové vás seznámí s pracovními postupy, sestavíme společně jednotlivé výrobky a jejich recepty, pomůžeme vám s nastavením zdravé ekonomiky a kalkulací výrobků.

Foto po realizaci cukrářství

3) Průběžné školení a podpora

Předáním hotového provozu naše spolupráce nekončí. Nadále chceme být partnerem, který podporuje váš obchod. Nabízíme odborná školení, kurzy i semináře, na kterých se dozvíte o moderních trendech v oboru, nebo můžeme zajistit stáže u vybraných lektorů. Navíc budeme k dispozici jako informační podpora - pokud si s něčím nebudete vědět rady, jsme k dispozici.

Zaměřujeme se i na špičkový záruční a pozáruční servis. Naši technici pravidelně prochází náročnými školeními, abychom zajistili opravdu profesionální služby na nejvyšší úrovni.

 

Chcete získat víc informací o realizaci provozoven na klíč? Kontaktujte nás.

 

Další články

Zázrak jménem filtrovaná káva 1. díl

10. 6. 2018
Filtrovaná káva je skvělá věc. Jde o kompromis kvality a ceny. Nepotřebujeme super drahý přístroj za několik tisíc, a přesto si můžeme připravit...

Dny otevřených dveří - Letní druhy zmrzliny z ovocných pyré

13. 4. 2018
Rádi bychom Vás pozvali na dny otevřených dveří naší provozovny v Brně. Budeme pořádat prezentaci "Letní druhy zmrzliny z ovocných pyré" ve...

Pozvánka na veletrh Gastrofest v Českých Budějovicích

9. 4. 2018
Tento týden nás můžete potkat od 12. do 14. dubna 2018 na veletrhu Gastrofest v Českých Budějovicích. Najdete nás v pavilonu T1, na stánku č. 81.

Dvoudenní profesionální kurz na zmrzlinu

5. 4. 2018
Přihlašte se na profesionální dvoudenní zmrzlinový kurz s italským mistrem Matteo Manzotti. Kurz proběhne 18. - 19. 4. 2018 od 9:00 do 17:00 v...
Copyright CESK 2018  |  Mapa webu