Aktualita

POZVÁNKA

POZVÁNKA NA MEZINÁRODNÍ VELETRH SIGEP 2023

Přijďte nás navštívit do italského Rimini na mezinárodní veletrh Sigep. Máme pro vás volné vstupenky!

Dávkovač forem SELMI TUTTUNO

  Dostupnost: Na dotaz

  Cena na dotaz

  Automatická výroba pralinek a tabulek včetně jejich plnění

  Popis

  SELMI TUTTUNO - automatická výroba pralinek apod.

  Dávkovač je schopen automaticky vyrábět různé produkty. Principem je plnění polykarbonátové formy čokoládou i náplní s kousky např. ořechů v jednom kroku.

  Vyrábí: pralinky, kuličky, vajíčka, tyčinky a podobné tvary

  Pomocí transportního pásu se posílají jednotlivé formy, dávkovač je dle nastaveného času automaticky naplní dle požadované dávky a ihned formu pošle na vibrační desku, aby se náplň zbavila přebytečných bublin.

  Navíc vám výrobu usnadní software s uloženými recepty na vytvoření nejčastějších plněných čokoládových výrobků. K dispozici je také možnost přizpůsobení receptu.

  Zavedení čokolády a plnění produktu je pomocí dvojice ohřívaných trysek regulovaných v čele stroje. Dávkovač Tuttuno lze doplňovat externě pomocí vyhřívaných trubek, které dodáváme.

  Stroj lze doplnit o vibrační stůl a dávkovač forem.

   

  Technické údaje

  • Hodinová produkce: okolo 90 forem/h
  • vyrábí: pevné čokolády, pralinky, plněné tyčinky, apod.
  • Příkon: 3,5 kW třífázové 380V, 5 pólů, 16A

  Je potřeba být připojen k přívodu stlačeného vzduchu.

  Charakteristika:

  • Kompaktní velikost.
  • Ideální pro použití na pracovní desky jako tapiserie pro cukrovinky, kávy, zmrzliny apod.
  • Používá se pro zpestření kornoutů na zmrzlinu a poháry, čokoláda, ochucené kávy, horkou čokoládu, atd.
  • Vybaven objemovým dávkovačem a řízením toku pomocí pedálu.

   

  Možnost dokoupení podavače forem.

  Dotaz na produkt

  Děkujeme za váš zájem. Ať už máte zájem o podrobnější informace nebo chcete znát jen cenu produktu, neváhejte nám napsat. Vyplňte a odešlete formulář níže a my se vám v co nejkratším termínu ozveme.

  Your name *
  Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.

  Perfektní produkty z čokolády

  S výrobou neodolatelných pralinek vám pomůžou tempírky, které je možné dovybavit dalším příslušenstvím – potahovacími pásy, chladícími tunely. Pro větší cukrářský provoz doporučujeme tuto kombinaci strojů SELMI: profesionální průtokovou tempírku Legend, trysku na plnění forem Injection a dávkovač náplní Filler.

  K výrobě krájených náplní doporučujeme cukrářskou dvojitou řezačku (tzv. kytaru) z pevného hliníku a drátů z nerezové oceli. Pro výrobu většího množství náplní se výborně hodí multifunkční cukrářský stroj Chef. Pro potahování čokoládou je ideální temperovač čokolády Legend a polevový pás R200 Legend.

  TIP: Na míru Vám můžeme navrhnout automatické výrobní linky na tabulky, pralinky a jiné pochutiny.

  „Beans to Bar“ – od kakaového bobu po finální čokoládu

  Pokud chcete garantovat nejvyšší kvalitu a výjimečnou chuť čokolády, řešením je výroba vlastní čokolády. Koncept „Beans to bar řeší celý proces výroby od kakaových bobů po finální čokoládu.

  Kakaové boby jednoduše upražíte v univerzální pražírně ROASTER, rozdrtíte a zbavíte slupek ve stroji WINNOWER  a pomocí zařízení GRINDER rozmělníte na hrubou pastu. Poté se čokoláda míchá a tvoří se jemná pasta v zařízení MICRON. Nakonec směs přefiltrujete přes velmi jemné síto pomocí stroje VIBRO a následně čokoládu zpracujete v temperovacím stroji dle vlastní fantazie. Celá výroba může být i poloautomatická – přesun mezi stroji může být prováděn potrubním systémem pomocí podtlaku. Technologie výroby čokolády z kakaových bobů je nejen velmi rychlá, ale také nemění výživové hodnoty a organoleptické vlastnosti bobů.

   

  Copyright CESK 2023  |  Mapa webu