Servis a opravy

Zajišťujeme profesionální servis nápojové techniky, vybavení cukráren i restaurací a kávovarů pro domácí i profesionální využití. Jsme také autorizovaným a certifikovaným servisním střediskem kávovarů mnoha světových značek (DeLonghi, Saeco a další). 

Hlavní výhody:

  1. Provádíme autorizovaný a certifikovaný servis.
  2. Výrobky si můžete prohlédnout i vyzkoušet v našem sídle.
  3. Produkt vám rádi nastavíme a zaškolíme jeho obsluhu.
  4. Odborně vám poradíme jak vybrat tak, abyste byli maximálně spokojeni.

Jarní 1058/44i, 614 00

Brno - Maloměřice

Česká republika

Otevírací doba

Po - Pá 8:00 - 17:00 hod

Jsme autorizovaným a certifikovaným servisním střediskem skupiny DeLonghi Group.

Provádíme záruční a pozáruční opravy a servis kávovarů DELONGI, KENWOOD, BRAUN a pozáruční opravy a servis kávovarů SAECO, PHILIPS, GAGGIA a SAN REMO.

Dodáváme náhradních díly v rámci celé ČR a SR.

Opravujeme automatické i pákové kávovary.

Servisujeme kávovary těchto značek

Objednávky servisních služeb

1. Co chcete servisovat?
2. Komu budeme servisovat?
3. Způsob dopravy
Upozorňujeme, že zboží musí být řádně zabaleno dle přepravních podmínek uvedených na našich webových stránkách, neodpovídáme za škodu způsobenou vadných zabalením zboží.Před započetím opravy je nezbytné provedení Diagnostiky zařízení. Společnost Cesk, a.s. účtuje za provedenou diagnostiku kávovaru částku ve výši 540,- Kč bez DPH.

Před doručením/odesláním vyjměte prosím vodní filtr z kávovaru. V případě zanechání filtru uvnitř zařízení, bude z hygienických důvodů zlikvidován bez náhrady škody.
telefon: +420 511 189 990
e-mail: delonghi@cesk.cz
dostupnost: V pracovní dny 8:00 – 17:00

Tomáš Tomeček

servis a objednávky

+420 733 736 937

tomecek@cesk.cz

V případě potřeby kontaktujte servisní techniky.

Nařízení pro provozovatele chladicích zařízení

Na provozovatele stacionárních chladicích zařízení, klimatizačních zařízení (stacionárních i přenosných pokojových), tepelných čerpadel a nově i chladicích jednotek chladírenských nákladních vozidel a přívěsů se povinnost kontroly těsnosti vztahuje v případě, že ekvivalent CO2 dosahuje minimálně 5 tun. Kontrola může být provedena jen certifikovanou osobou. Zjistěte, jak často je potřeba kontrolu provést za pomocí chytré kalkulačky.

Znáte dobře svůj problém? Zavolejte konkrétnímu technikovi! Ten vám nejlépe poradí a pomůže! Nezapomeňte zboží správně zabalit a vyhnout se tak riziku poškození - Správné zabalení zásilky.

Copyright CESK 2017  |  Mapa webu