SELMI TUNNEL DOPPIO - chladicí linka

SELMI TUNNEL DOPPIO - chladicí linka
  Dostupnost: Na dotaz

  Cena na dotaz

  Určeno pro řemeslné potřeby cukrářských výrobků a čokolády.

  Stroj je vybaven dotykovou obrazovkou. 

  Denní a noční režim vyhřívání. 

  Dvojnásobná doba chlazení, zvýšená kvalita produktu a produktivita.

  Popis

  Inovativní stroj vytvořený k uspokojení stále rostoucí potřeby pro multifunkční zařízení. Tato sestava zařízení včetně speciálně chladícího tunelu vyrábí pralinky, tabulkové čokolády potahuje dorty, tyčinky apod. se stejnými specifikacemi jako předchozí zařízení Tunnel (300/400/800/1200), ale má také pohybující se pás v opačném směru bez chladícího tunelu, který umožňuje automatické přesunutí polykarbonátové formy (vnější rozměry: 275 x 175 mm) o úroveň níž (dvojitý systém dopravníku). Funguje to tak, že prvně jedou produkty 8 m chladícím tunelem po dopravníku (horní úroveň) a potom se automaticky přesunou na spodní úroveň dopravníku. Výhoda je jasná: tento patentovaný systém mění 8 m tunel na jeden 16 m, proto zdvojnásobí dobu chlazení, zvýší kvalitu produktu a produktivitu.

   

  Doporučujeme nainstalovat z druhé strany pásu Detacher (uvolňuje formy z pásu). Víceúčelová sestava dle požadavku zákazníka se před změnou výrobního produktu musí přizpůsobit požadovaným technologiím. Od toho se odvíjí cena sestavy.

   

  Charakteristika:

  Tunnel lze použít s Plus Ex, Futura Ex, Top Ex. Určeno pro řemeslné potřeby cukrářských výrobků a čokolády. Stroj je vybaven dotykovou obrazovkou. Denní a noční režim vyhřívání. Může být připojen k detacheru.

   

  Technické parametry: 

  Optimální teplota v místnosti: 20/25°C, max. 32°C
  Příkon: 9 kW / 380 V – třífázový, 5 pólů
  Chladící výkon: 9 kW
  Chlazení: 3800/4000 frigorie/h
  Celková délka: 6/12 m
  Celková šířka: 0,85 m
  Provozní využitelná šířka: 300 mm

  Dotaz na produkt

  Děkujeme za váš zájem. Ať už máte zájem o podrobnější informace nebo chcete znát jen cenu produktu, neváhejte nám napsat. Vyplňte a odešlete formulář níže a my se vám v co nejkratším termínu ozveme.

  Your name *
  Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.

  Copyright CESK 2024  |  Mapa webu