Automatické doplňování van POST MIX

  Dostupnost: Na dotaz

  Cena na dotaz

  Automatický sytém doplňování van

  Popis

  Nové "POST - MIX řešení„ Automatického doplňování van s ledovou tříští.

  Jedná se o jedinečné rozšíření na již zakoupené nebo na nové výrobníky ledové tříště značky SPM (řada ICE DREAM, FROSTY DREAM a I-PRO)

  - základna je základem tohoto sytému

  Základna spočívá v tom že na místo vašeho horního krytu umístníte tuto základnu a pak již jen nastavíte dávkování sirupu a vody. Výsledkem je automatické doplňování van.

  (lze dokoupit rozšíření - podle počtu van)

  - udržuje konstantní hladinu pro správnou konzistenci ledové tříště za pomocí elektronické sondy.

  - umožňuje připouštět sirup přímo z nádrže a vodu z vodního systému, elektronický systém umožňuje nastavit správný poměr ředění.

  - je vybaven elektronickým zabezpečovacím zařízením, který varuje akustickým a i vizuálním signálem v případě, že dojde sirup, nebo když je dodávka vody přerušena.

  - kompatibilní se všemi výrobníky ledové tříště ICE DREAM, FROSTY DREAM a IP a se všemi typy (1,2,3) Systém spočívá v tom že, je „základna“, která je umístěna na vaně a pak se dají koupit jednotlivé rozšíření.

  - je ideální pro provozy s vysokou denní prodejností ledové tříště, například jako jsou kina, nákupní centra, zábavní parky, rekreační střediska, rodinné rekreace, bazény, apod.

  - ideálním řešením je nechat si toto zařízení namontovat přímo od naší firmy (autorizovaný a profesionální zásah do stroje)

  Dotaz na produkt

  Děkujeme za váš zájem. Ať už máte zájem o podrobnější informace nebo chcete znát jen cenu produktu, neváhejte nám napsat. Vyplňte a odešlete formulář níže a my se vám v co nejkratším termínu ozveme.

  Your name *
  Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.

  Copyright CESK 2024  |  Mapa webu