Aktualita

Nadcházející

Nadcházející cukrářské akce

Srdečně Vás zveme na akce, kde si můžete prohlédnout zmrzlinové a cukrářské stroje, dozvíte se o novinkách na letošní sezónu a můžete se těšit i na ochutnávky.

Vařič krémů Checrema

  Vařič krémů Checrema

  VíceMéně »
  Dostupnost: Na dotaz

  Cena na dotaz

  Vařič krémů Checrema
  • Popis

  • Popis

   CHECREMA univerzální plně automatický míchač a vařič krémů.

   CHECREMA je profesionální a kompaktní vařič krémů, perfektní k výrobě malého množství čerstvého produktu. Díky univerzálnímu využití se stává tento vařič krémů zásadním strojem pro menší cukrárny, pekárny, zmrzlinárny nebo restaurace atd. Všechny procesy jsou jednoduše nastavitelné, rychlé, automatické.

   Vlastnosti stroje: kompaktní velikost, nízká spotřeba energie, regulace teploty, snadné nastavení receptů, nastavitelná rychlost míchadla, průhledné víko pro snadnou kontrolu produktu během výrobního cyklu, snadné a jednoduché nastavení teploty pro zachování krému.

   Technické parametry:

   • Produkce za cyklus: 7 kgl
   • Napětí: 230 V
   • Příkon: 2,5 kW
   • Váha: 66 kg
   • Rozměry: 70x52x65 cm (horizontální), 45x52x80 cm (vertikální)

    

  Dotaz na produkt

  Děkujeme za váš zájem. Ať už máte zájem o podrobnější informace nebo chcete znát jen cenu produktu, neváhejte nám napsat. Vyplňte a odešlete formulář níže a my se vám v co nejkratším termínu ozveme.

  Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.

  Míchače CHEF strojově přesně zpracují každý produkt, který projde jeho výrobou. Oceníte je například při výrobě věnečků, což je dlouhý a náročný proces. Při ručním zpracování je obvykle každý věneček tvarově jiný a má jinou kvalitu. Na stroji CHEF budete mít krém připravený za 40 minut a vždy ve stejné kvalitě.

  Podobným způsobem můžete zdokonalit a zjednodušit výrobu odpalovaného těsta. U tohoto cukrářského majstrštryku je výroba náročná s nejistým výsledkem. Strojově odpalované těsto má vždy stejnou kvalitu.

  Cukrářské stroje CHEF mají všetranné využití - chladí, vaří, emulgují, pasterizují a konzervují vaše cukrářské výrobky. Vyberte si multifunkční stroj se základní produkcí 12 kg/h, 30 kg/h nebo velkokapacitní zařízení na výrobu 55 kg/h.

  Copyright CESK 2020  |  Mapa webu