Výroba bonbonů SELMI CHOCOFORM

Výroba bonbonů SELMI CHOCOFORM
  Dostupnost: Na dotaz

  Cena na dotaz

  Produkty různých tvarů a příchutí
  Produkce: 50 kg/h

   

  Popis

  Chocoform je zcela inovativní stroj, který pracuje s tlakem vyvíjeným na válcové polykarbonátové formy s náplněmi vyrobené z čokolády, lískových oříšků, mandlí apod. (pasty, směsi). Tímto způsobem vyrábí větší množství produktů různých tvarů (např. tyčinky s kousky oříšků, nugátové, čokoládové, lanýže apod.)

  Náplně můžeme připravit v temperovacím stroji z řady modelové EX (temperovací stroj s vyjímatelným šroubem ke snadnému čištění). Hotovou pastu nadávkujete do válců, s kterými poté pracuje stroj Chocoform.

  Dotyková obrazovka ukazuje tlak, všechny ostatní parametry se generují podle požadované matice a naprogramovaného souboru. Čepel pak synchronizovaně uřízne hmotu na vybranou velikost. Nastavená rychlost určuje hodinovou produkci. Stroj má různé typy protlačovaného tvaru, kolečka, čtverečky, hvězdice apod.

  Stroj lze zasadit do plně automatizované výroby, s potahováním nebo obalováním produktu, popřípadě s chladicími tunely.

   

  Video produktu zde

   

  Technické parametry: 

  Produkce: 50 kg/h
  Příkon: 2,5 kW / 380 V – třífázový, 5 pólů
  Rozměry (š x h x v): 1250 x 1100 x 2310 mm
  Hmotnost: 300 kg

  Dotaz na produkt

  Děkujeme za váš zájem. Ať už máte zájem o podrobnější informace nebo chcete znát jen cenu produktu, neváhejte nám napsat. Vyplňte a odešlete formulář níže a my se vám v co nejkratším termínu ozveme.

  Your name *
  Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.

  Copyright CESK 2024  |  Mapa webu