Cukrářská vitrína Crystal - hranatá

Cukrářská vitrína Crystal - hranatá

Galerie

  • Novinka
Dostupnost: Na dotaz

Cena na dotaz

Profesionální moderní vitrína Crystal na cukrářské výrobky.

Popis

Vitríny od italského výrobce CierreEsse se vyznačuje svou jedinečností - každá vitrína je originál. Důraz klade na výborné chlazení, hygienu, ergonomii a vzhled.

Vitrína udržuje stálou teplotu 3 °C a to i v prostředí, kde okolní teplota může dosáhnout 35 °C. Vitrína je tedy ideální i do extrémních klimatických podmínek a vysoké vlhkosti. 

Pro tuto vitrínu byl navržen a patentován nový systém automatického otevírání. Stisknutím tlačítka umístěného na přední straně vitríny, se otevře horní plocha z tvrzeného skla s úpravou proti zamlžování.

Vitrína je skvělý designový prvek s inovativním a patentovaným tvarem. Je podepřená ve výšce 45 cm čtyřmi ocelovými nohami s mosaznými patkami navrženými speciálně pro tento model. Viditelnost vystavovaných produktů je zajištěna díky tvrzenému sklu ze všech stran. Vitrínu je možné vyrobit s oblými nebo hranatými rohy. 

Dotaz na produkt

Děkujeme za váš zájem. Ať už máte zájem o podrobnější informace nebo chcete znát jen cenu produktu, neváhejte nám napsat. Vyplňte a odešlete formulář níže a my se vám v co nejkratším termínu ozveme.

Your name *
Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.

Copyright CESK 2024  |  Mapa webu