Mobilní prodejní stánky a přívěsy

   

  Mobilní stánky a přívěsy, možné k okamžitému provozování. Vhodné pro připojení k elektrické síti a vodě nebo s možností vlastní vody a elektroscentrálou, vše dle potřeb a požadavků zákazníka.

  Vhodné pro prodej zmzliny točené ale i kopečkové v obouch případech vhodné o doplnění výrobníkem na ledovou tříšť. Možno zastavit i na měkém terénu vhodné podložt stabilizační vzpěry.

  Stánky jsou vhodné pro prodej potravin i nápojů.

  Popis

  Mobilní prodejní stánky s veškerým vybavením, zakázková výroba. Dodávka s veškerým možným vybavením firmy CESK, dle přání zákazníka. Stánek je dodáván s veškerými dokumenty a je schválen k okamžitému provozování. Speciální vícevrstvé tzv. sendvičové provedení sklolaminát, možnost olepení individuální reklamou. Ocelový žárově zinkovaný rám, prostiskluzová podlaha, boční výklopné prodejní okno, vnější osvětlení, vstupní dveře, dělené nedělené, šatní skříň pro obsluhu. Široké možnosti doplňků.

  Dotaz na produkt

  Děkujeme za váš zájem. Ať už máte zájem o podrobnější informace nebo chcete znát jen cenu produktu, neváhejte nám napsat. Vyplňte a odešlete formulář níže a my se vám v co nejkratším termínu ozveme.

  Your name *
  Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.

  Zmrzlina na třech kolech

  Zmrzlinová auta a kola na prodej zmrzliny působí velmi atraktivně a jedinečně. Se zákazníkem budete ve větším kontaktu a samotný vozík bude lákadlem, co stojí za povšimnutí.

  Pojízdné prodejní stánky můžete pořídit v menším provedení se třemi vaničkami na 5 kg zmrzliny (+ 3 v úložném prostoru) až po větší vozíky s devíti vaničkami (+ 9 v úložném prostoru). Pokud preferujete komfort, prohlédněte si autíčko na zmrzlinu Food Mobile v poutavém tuk-tuk provedení.

  Autíčka na prodej zmrzliny

   

  Copyright CESK 2024  |  Mapa webu