Multifunkční stroj Roboqbo Qb8

  Roboqbo je kompaktní, snadno využitelný systém, který v sobě spojuje všechny zařízení na zpracování potravin.

  Qb8 je poloautomatický model.

  VíceMéně »
   

  Cena na dotaz

  Multifunkční stroj Roboqbo Qb8
  • Popis

  • Fotogalerie a video

  • Popis

   Roboqbo je kompaktní, snadno využitelný systém, který v sobě spojuje všechny zařízení na zpracování potravin. Díky designu a technickému zpracování, je práce s potravinami bezpečná, rychlá a výsledný produkt je nejvyšší kvality. Rychlost provedení výrobního procesu vytváří úplně nový koncept kvality, který Roboqbo přináší. V praxi to pak znamená, že vaření je rychlé a šetrné, a po ukončení vaření, přístroj může produkt ihned zchladit. Koncentrování produktu může zabrat minuty místo hodin. Vaření ve vakuu uchovává originální aroma a barvu surovin. Celý výrobní proces proběhne v jednom výrobním cyklu za konstantního monitorování všech parametrů produktu. Můžete si ukládat své vlastní receptury a tím dosáhnout optimálních výsledků úplně pokaždé.

   Základní zařízení umí vařit při teplotách 120°C, chladit, koncentrovat, mixovat, sekat, homogenizovat, zapracovávat na prášek.

   Ideální zařízení pro cukrárny, čokoládovny, zmrzlinárny, ale i restaurace a střední a malé společnosti, které se zabývají zpracováním potravin. Dále pak výzkumné laboratoře, výrobce polotovarů, cateringové firmy atd. Díky univerzálnosti zařízení Roboqbo, je také využíváno i ve farmaceutickém průmyslu.

   Funkce:
   Tento stroj nabízí velké množství užitečných funkcí: ohřívá, chladí, pracuje se surovinami ve vakuu, udržuje přesně nastavené teploty během zpracování produktu, mixuje veškeré typy ořechů, kakaové boby, ovoce.

   Připravuje:
   Díky speciálnímu mikro-zoubkovému ostří a speciálním stěrkám, které nahazují mixovaný produkt ze stěn nádoby zpátky na nože, umožňuje toto zařízení výrobu velmi široké škály produktů: husté krémy, pasty, džemy, marmelády i s kousky ovoce. Příprava bez porušení struktury šetrnou přípravou produktu.

   Qb8 je poloautomatický model: otevírání a zavírání víka, sklápění nádoby, vypouštění, produktu a čištění stroje se provádí ručně. Kapacita 5 kilo marmelády za 10-15 minut dle požadované struktury a vstupní suroviny.

   Příslušenství:
   Míchací nástavce a přídavné mísy jsou pro veškeré modely k dokoupení.

   Stroj je vybaven širokou nabídkou nástavců např. “mixing tool” zařizuje tepelné zpracování zeleniny nebo ovoce pro přípravu marmelády s velkými kousky ovoce na požadovanou teplotu bez zásadní změny struktury při procesu míchání. Konečnou strukturu můžeme ovlivnit i nastavenou rychlostí otáček míchadla nebo příslušným nástavcem.

   Stroj je již vybaven vestavěným parním generátorem (na vaření).

   Možnost objednání:

   - kandovací koš – pro výrobu kandovaného ovoce
   - zjemňující mísa - systém pro výrobu čokolády nebo oříškového krému jako nugát (zpracování pod 20 mikronů)
   - marshmallow míchadlo - pro tvorbu marshmallow
   - nálevka - umožňuje postupné přidávání tekutin např. pro výrobu majonézy, kondenzovaného mléka atd.

   Příslušenství lze kdykoliv dokoupit.

   Ke svému zapojení potřebuje:

   - přívod na pitnou vodu
   - stlačený vzduch (potravinářský kompresor)
   - odpad
   - elektrickou přípojku na 400V

   V nabídce je také zahrnuto jednodenní školení u nich ve firmě.

  • Fotogalerie a video

  Dotaz na produkt

  Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.

  Copyright CESK 2019  |  Mapa webu