Prodejní stánek na zmrzlinu

   

  Prodejní stánek v designu zmrzliny. Vhodný pro venkovní i vnitřní použití. Italaská výroba, velmi atraktivní reklama s možností zakoupení doplňkových reklamních poutačů (stoleček a židličky).

  Vhodné pro prodej kopečkové i točené zmrzliny nebo jiných potravin.

  Atraktivní lákadlo nejen pro nejmenší.

  Vhodné umístění v ZOO, zábavné parky, koupaliště, obchodní centra a prostory před obchodními domy.

  Technická data

  • Rozměry200x200x220 cm
  • Rozměry289x289x267 cm
  • Rozměry289x289x405 cm
  • Váha450 kg

  Popis

  Prodejní stánek vhodný pro vnitřní i venkovní prostory. Vhodný zejména pro prodej točené a kopečkové zmrzliny, cukrářských výrobků atd. Zmrzlinový prodejní stánek je vyrobený v EU a je dostupný s veškerou potřebnou dokumentací a je schválený pro provozování a prodej potravin včetně zmrzliny.

  Konstrukce je z izolovaných panelů a prosklených částí, včetně střešního okénka a dekorativních prvků.

  Dekorativní prvky jako jsou zmrzliny ze strany stánku a korunka jsou jednoduše odnímatelné pro možné přemístění celého stánku.

  Barevné provedení je na přání zákazníka a je specifikováno při objednávce v barevném provedení RAL.

  Dotaz na produkt

  Děkujeme za váš zájem. Ať už máte zájem o podrobnější informace nebo chcete znát jen cenu produktu, neváhejte nám napsat. Vyplňte a odešlete formulář níže a my se vám v co nejkratším termínu ozveme.

  Your name *
  Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.

  Zmrzlina na třech kolech

  Zmrzlinová auta a kola na prodej zmrzliny působí velmi atraktivně a jedinečně. Se zákazníkem budete ve větším kontaktu a samotný vozík bude lákadlem, co stojí za povšimnutí.

  Pojízdné prodejní stánky můžete pořídit v menším provedení se třemi vaničkami na 5 kg zmrzliny (+ 3 v úložném prostoru) až po větší vozíky s devíti vaničkami (+ 9 v úložném prostoru). Pokud preferujete komfort, prohlédněte si autíčko na zmrzlinu Food Mobile v poutavém tuk-tuk provedení.

  Autíčka na prodej zmrzliny

   

  Copyright CESK 2024  |  Mapa webu