Příprava past a náplní SELMI MICRON 25

  Dostupnost: Na dotaz

  Cena na dotaz

  Jednoduchý stroj pro přípravu jemných past, náplní, krémů apod. z různých ořechů apod.

  Technická data

  • Kapacita25/30 kg
  • Příkon4 kW
  • Rozměry1300 x 750 x 850 mm

  Popis

  SELMI MICRON - příprava past a náplní

  MICRON – rafinace rozmělňování

  Zpracovává všechny druhy ořechů, roztíratelné krémy, náplně pro pralinky a všechny ochucené bezvodé pasty.

  Postupným rozmělňováním vám tento stroj z oříšků, ale i jiných surovin připraví pastu, krém, nebo jinou potřebnou náplň. Rozmělnění probíhá skrz malé rotující kuličky a tak nedochází k hrudkám. Stroj je vybaven chlazením s účelem regulace teploty, tím se zachová produkt beze změny organoleptických vlastností (v rámci stanovených limitů), protože při výrobě vzniká třením mezi vrstvami přebytečné teplo.

  Oběh produktu v průběhu výroby je udržován pomocí dvou objemových čerpadel. Dochází tak k perfektnímu rozmělnění.

  Výrobní válec je vybaven i ohřevem pro udržení potřebné teploty, aby se zabránilo tukovým zbytkům mezi kuličkami při tuhnutí, během přestávek v pracovním cyklu.

   

  Technické údaje:

  • Kapacita rafinačního válce: 25/30 kg
  • Rafinace čas: 20 kg/h
  • Příkon: 4kW třífázové 380V, 5 pólů, 16A

   

  Je třeba připojit ke zdroji stlačeného vzduchu.

  Dotaz na produkt

  Děkujeme za váš zájem. Ať už máte zájem o podrobnější informace nebo chcete znát jen cenu produktu, neváhejte nám napsat. Vyplňte a odešlete formulář níže a my se vám v co nejkratším termínu ozveme.

  Your name *
  Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.

  Perfektní produkty z čokolády

  S výrobou neodolatelných pralinek vám pomůžou tempírky, které je možné dovybavit dalším příslušenstvím – potahovacími pásy, chladícími tunely. Pro větší cukrářský provoz doporučujeme tuto kombinaci strojů SELMI: profesionální průtokovou tempírku Legend, trysku na plnění forem Injection a dávkovač náplní Filler.

  K výrobě krájených náplní doporučujeme cukrářskou dvojitou řezačku (tzv. kytaru) z pevného hliníku a drátů z nerezové oceli. Pro výrobu většího množství náplní se výborně hodí multifunkční cukrářský stroj Chef. Pro potahování čokoládou je ideální temperovač čokolády Legend a polevový pás R200 Legend.

  TIP: Na míru Vám můžeme navrhnout automatické výrobní linky na tabulky, pralinky a jiné pochutiny.

  „Beans to Bar“ – od kakaového bobu po finální čokoládu

  Pokud chcete garantovat nejvyšší kvalitu a výjimečnou chuť čokolády, řešením je výroba vlastní čokolády. Koncept „Beans to bar řeší celý proces výroby od kakaových bobů po finální čokoládu.

  Kakaové boby jednoduše upražíte v univerzální pražírně ROASTER, rozdrtíte a zbavíte slupek ve stroji WINNOWER  a pomocí zařízení GRINDER rozmělníte na hrubou pastu. Poté se čokoláda míchá a tvoří se jemná pasta v zařízení MICRON. Nakonec směs přefiltrujete přes velmi jemné síto pomocí stroje VIBRO a následně čokoládu zpracujete v temperovacím stroji dle vlastní fantazie. Celá výroba může být i poloautomatická – přesun mezi stroji může být prováděn potrubním systémem pomocí podtlaku. Technologie výroby čokolády z kakaových bobů je nejen velmi rychlá, ale také nemění výživové hodnoty a organoleptické vlastnosti bobů.

   

  Copyright CESK 2023  |  Mapa webu