Aktualita

Přijďte

Přijďte si prohlédnout novinky na zmrzlinovou sezónu 2023

Srdečně Vás zveme na prezentace a předváděcí akce, na kterých si můžete prohlédnout i vyzkoušet cukrářské a zmrzlinové technologie na nadcházející sezónu.

Polevový pás R200 LEGEND

  Dostupnost: Na dotaz

  Cena na dotaz

  Kompatibilní se stroji: SELMI Plus Ex, Futura Ex a Top Ex. Skládací vertikální strukturu namontovanou na kolečkách. Elektronická regulace otáček. Elektronické ovládání ventilace. Jednoduché skládání, rychlá výměna jednotlivých výrobních násad, jednoduchá a rychlá údržba.

  Technická data

  • Napětí220 V
  • Rozměry1150 x 1802 x 800 mm
  • Hmotnost60 kg

  Popis

  Stroj pro potahování, stříkání polevy, máčení. Horká čokoláda je pomocí nástavců různými způsoby vylévána na různé typy produktů (sušenky, koláčky, bábovky, čokolády, plněné trubičky apod.). Pás se skládá ze tří částí a je instalován na nosný vozík. Pás lze kdykoliv zastavit, má možnost nastavení rychlosti a tím dosahuje i vyšší přesnosti výroby.

  Čokoláda přitéká propojovacím modulem na konkrétní zvolený nástavec a následně polévá, stříká a máčí produkt dle požadovaného výrobku (například jen jednu polovinu trubičky, koláče apod.). Přebytečná čokoláda odtéká skrz mřížovaný pás zpět do stroje, kde stále cirkuluje a udržuje se na požadované teplotě (stroj na temperování čokolády není součásti pásu). Produkt dále pokračuje po mřížovém pásu, který má nastavenou intenzitu vibrace a tím zbavuje čokoládu případných bublin a výrobek přebytečné nežádoucí vrstvy čokolády. V poslední fázi je ještě nástavec s horkým vzduchem, který má opět nastavitelnou intenzitu foukaného teplého vzduchu. Tato funkce opět odstraňuje přebytečné vrstvy čokolády. Při vyšší intenzitě proudu vzduchu může vytvářet i vrásčité zdobení apod. Třetí část se používá pro extrakci hotových výrobků a povrchovou úpravou. Skládá se z pásu, na kterém je umístěn jednostranně hlazený alimentární papírový film. Role papíru navíc může být v pohybu s pásem nebo ji lze kdykoliv zastavit.

  Mechanicky regulovatelná rychlost pásu pro výrobu dle vašich požadavků. Tento pás tedy může být efektivně využit jednou obsluhou, ale i více pracovníky.

   

  video produktu zde (podobný  princip)

   

  Technické údaje:

  • Požadovaná síla: 0,5 kW
  • Jednofázové střídavé napětí 220 V
  • Hmotnost: 60 kg
  • Rozměry: Výška 1150 mm, délka 1802 mm, šířka 800 mm
  • Složeno: 600 x 600 x 1800
  • mechanické nastavení rychlosti
  • šířka papíru (užitná plocha max. 20 cm)

   

  Charakteristika:

  Kompatibilní se strojem SELMI GHANA LEGEND.
  Skládací vertikální struktura namontovaná na kolečkách. 
  Mechanická regulace otáček.
  Jednoduché skládání.
  Rychlá výměna jednotlivých výrobních násad.
  Jednoduchá a rychlá údržba.

  Dotaz na produkt

  Děkujeme za váš zájem. Ať už máte zájem o podrobnější informace nebo chcete znát jen cenu produktu, neváhejte nám napsat. Vyplňte a odešlete formulář níže a my se vám v co nejkratším termínu ozveme.

  Your name *
  Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.

  Copyright CESK 2023  |  Mapa webu