Aktualita

Přijďte

Přijďte si prohlédnout novinky na zmrzlinovou sezónu 2024

Jako každý rok jsme si pro vás připravili několik prezentací novinek po ČR i SK.

SELMI Tunnel 600 - chladicí linka

  Dostupnost: Na dotaz

  Cena na dotaz

  Chladicí tunel

  Popis

  Určeno k chlazení různých typů výrobků. Tento tunel je kompletně z nerezové oceli vybaven pásem o šířce 600 mm a dvěma samostatnými chladicími jednotkami, které umožňují vytvoření zón různých teplot. Teplota je nastavena z velmi uživatelsky přívětivého a univerzálního ovládacího panelu, který umožňuje obsluze snadno navigovat mezi různými funkcemi stroje. Tento stroj je určen pro průmyslovou výrobu.
  Stroj je standardně k dispozici ve třech různých délkách: 8m, 12m a 16m. Výrobce je však schopen vyrábět  libovolnou požadovanou délku.
  Vezměte prosím na vědomí, že pokud jde o celkové rozměry, stejně jako u chladicí komory je třeba vzít v úvahu také dekorační zónu, která bude mít délku zvolenou zákazníkem a oddělovač produktů nebo forem, který je volitelným příslušenstvím pásu, který je velmi užitečný v procesu potahování tím, že usnadňuje uvolnění produktu od pásu a znatelně tak zlepšuje kvalitu konečného produktu.

  Technická specifikace:
  Napětí: 400V 3-fázové 50/60 Hz
  Možnost: 230 V 3 fáze 50/60 Hz
  Příkon: 8kW - 16A duální zdroj napájení
  Optimální teplota prostředí. 20/25 ° C, maximálně 32 ° C
  Pracovní šířka: 600 mm

  Dotaz na produkt

  Děkujeme za váš zájem. Ať už máte zájem o podrobnější informace nebo chcete znát jen cenu produktu, neváhejte nám napsat. Vyplňte a odešlete formulář níže a my se vám v co nejkratším termínu ozveme.

  Your name *
  Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.

  Copyright CESK 2024  |  Mapa webu