SELMI WINNOWER - oddělovač slupek

SELMI WINNOWER - oddělovač slupek
  Dostupnost: Na dotaz

  Cena na dotaz

  Oddělovač slupek kakaových bobů SELMI WINNOWER

  Popis

  Oddělovač slupek kakaových bobů SELMI WINNOWER se zásobníkem na 5 kg kakaových bobů. Uvnitř stroje jsou nerezové mlýnky, má 2 samostatné zásobníky na boby, vzduchový filtr a odpadkový koš na slupky. 2 oddělovací fáze vzdušné turbulence s nastavitelným proudem vzduchu. Vhodné do středních provozů.

   

  Specifikace:


  - 400V, třífázový, 50 Hz
  - příkon: 2 kW
  - zásobník na 5 kg kakaových bobů
  - nerezové mlýnky
  - 2 oddělovací fáze vzdušné turbulence s nastavitelným proudem vzduchu
  - 2 samostatné zásonníky na boby
  - vzduchový filtr, odpadkový koš na slupky

  Dotaz na produkt

  Děkujeme za váš zájem. Ať už máte zájem o podrobnější informace nebo chcete znát jen cenu produktu, neváhejte nám napsat. Vyplňte a odešlete formulář níže a my se vám v co nejkratším termínu ozveme.

  Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.

  Perfektní produkty z čokolády

  S výrobou neodolatelných pralinek vám pomůžou tempírky, které je možné dovybavit dalším příslušenstvím – potahovacími pásy, chladícími tunely. Pro větší cukrářský provoz doporučujeme tuto kombinaci strojů SELMI: profesionální průtokovou tempírku Legend, trysku na plnění forem Injection a dávkovač náplní Filler.

  K výrobě krájených náplní doporučujeme cukrářskou dvojitou řezačku (tzv. kytaru) z pevného hliníku a drátů z nerezové oceli. Pro výrobu většího množství náplní se výborně hodí multifunkční cukrářský stroj Chef. Pro potahování čokoládou je ideální temperovač čokolády Legend a polevový pás R200 Legend.

  TIP: Na míru Vám můžeme navrhnout automatické výrobní linky na tabulky, pralinky a jiné pochutiny.

  „Beans to Bar“ – od kakaového bobu po finální čokoládu

  Pokud chcete garantovat nejvyšší kvalitu a výjimečnou chuť čokolády, řešením je výroba vlastní čokolády. Koncept „Beans to bar řeší celý proces výroby od kakaových bobů po finální čokoládu.

  Kakaové boby jednoduše upražíte v univerzální pražírně ROASTER, rozdrtíte a zbavíte slupek ve stroji WINNOWER  a pomocí zařízení GRINDER rozmělníte na hrubou pastu. Poté se čokoláda míchá a tvoří se jemná pasta v zařízení MICRON. Nakonec směs přefiltrujete přes velmi jemné síto pomocí stroje VIBRO a následně čokoládu zpracujete v temperovacím stroji dle vlastní fantazie. Celá výroba může být i poloautomatická – přesun mezi stroji může být prováděn potrubním systémem pomocí podtlaku. Technologie výroby čokolády z kakaových bobů je nejen velmi rychlá, ale také nemění výživové hodnoty a organoleptické vlastnosti bobů.

   

  Copyright CESK 2020  |  Mapa webu