Aktualita

Provozovna

Provozovna bude 25.9.2020 uzavřená - inventura

V pátek 25.9. bude naše provozovna v Brně zavřená z důvodu inventury. Těšit se na Vás budeme opět v úterý 29.9. po státním svátku. Děkujeme za pochopení

Služby

Nejsme pouze dodavatelem vybavení pro gastronomická zařízení. Jako specialisté v oboru poskytujeme také profesionální servis kávovarů, domácích spotřebičů, výčepní techniky i zmrzlinových strojů. Rádi vám poradíme při rozjezdu vaší cukrárny či kavárny a využít můžete také našich služeb v oblasti pronájmů.

Jarní 1058/44i, 614 00

Brno - Maloměřice

Česká republika

Otevírací doba

Po - Pá 8:00 - 17:00 hod

Nařízení pro provozovatele chladicích zařízení

Na provozovatele stacionárních chladicích zařízení, klimatizačních zařízení (stacionárních i přenosných pokojových), tepelných čerpadel a nově i chladicích jednotek chladírenských nákladních vozidel a přívěsů se povinnost kontroly těsnosti vztahuje v případě, že ekvivalent CO2 dosahuje minimálně 5 tun. Kontrola může být provedena jen certifikovanou osobou. Zjistěte, jak často je potřeba kontrolu provést za pomocí chytré kalkulačky.

Znáte dobře svůj problém? Zavolejte konkrétnímu technikovi! Ten vám nejlépe poradí a pomůže! Nezapomeňte zboží správně zabalit a vyhnout se tak riziku poškození - Správné zabalení zásilky.

Copyright CESK 2020  |  Mapa webu