Spolupracujeme

Vybavení cukráren

Vybavení cukráren

Vybavili jsme řadu cukráren, mezi které patří K&FÉ Plzeň, Epifany Tapisserie, Božský kopeček, Kunětická zmrzka, Eiskram, Gelatovárna, Pistacius a další.

Heineken Česká republika

Heineken Česká republika

Heineken Česká republika je dceřiná společnost koncernu Heineken, který je třetí největší pivovarnickou skupinou na světě a evropskou jedničkou.

Plzeňský Prazdroj

Plzeňský Prazdroj

Plzeňský Prazdroj je významným výrobcem a exportérem českého piva, které vaří ve čtyřech pivovarech v České republice.

Pivovar Radegast

Pivovar Radegast

V Radegastu v Nošovicích vaří pivo více jak 40 let v nezměněné receptuře, na Moravě díky tomu patří mezi piva, jež se těší největší oblibě.

FRIGOMAT

FRIGOMAT

Italské zmrzlinové stroje Frigomat jsou díky více než padesátileté tradici a bohatým zkušenostem špičkou v oboru cukrářské techniky

Pegasus Schanktechnik

Pegasus Schanktechnik

Pegasus Schanktechnik je přední německá společnost, která se specializuje na výrobu, export a prodej evidenčních a výčepních systémů.

Sanitace nápojových cest

Sanitace nápojových cest

Profesní sdružení Sanitace nápojových cest se zaměřuje a stará o zvyšování kvality služeb v oblasti sanitace výčepů a nápojových cest v ČR.

Kofola

Kofola

Společnost Kofola je součástí skupiny Kofola, jednoho z nejvýznamnějších výrobců nealkoholických nápojů se sedmi výrobními závody na čtyřech trzích střední a východní Evropy.

Cornelius

Cornelius

Firma Cornelius je přední světový dodavatel nápojových výdejníků a chladicích zařízení.

De'Longhi

De'Longhi

Společnost De’Longhi vnímaná jako lídr na celosvětovém trhu s kávovary, výrobky zpříjemňujícími život a usnadňujícími práci v kuchyni i péči o domácnost.

ALTO Praha s.r.o.

ALTO Praha s.r.o.

Společnost Alto Praha spol s r.o. byla založena v roce 1993, ale její zakladatelé podnikají v oblasti informačních systémů pro restaurace, hotely a obchody již od roku 1990.

A.W.I.S.

A.W.I.S.

Společnost A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o. je držitelem certifikátu TÜV NORD pro systém managementu dle EN ISO 9001: 2001. Založení společnosti se datuje k roku 1992. Od samého začátku se zabýváme vývojem a prodejem pokladních systémů.

Agnis

Agnis

Agnis s.r.o. hotelové a informační systémy. Vývoj a prodej softwaru pro hotely a restaurace. Programy pro wellness, hotely a restaurace.

ComInn

ComInn

Firma poskytuje služby v oblasti informačních technologií pro stravovací a ubytovací provozy od roku 1990. Zabýváme se vývojem, prodejem a servisem programů, školením, dodávkou techniky a poradenskými službami.

Asseco Solutions

Asseco Solutions

Firma působí v oblasti podnikových informačních systémů už více než 20 let.

Již od roku 1992 vybavujeme cukrárny, kavárny, restaurace, bary i hotely. V naší nabídce najdete cukrářské a zmrzlinové stroje, výčepní a nápojovou techniku, i gastro vybavení. Pomáháme také s realizací cukráren, kaváren či barů od prvního nápadu až po úspěšně rozjetý podnik. 

Copyright CESK 2024  |  Mapa webu