Zásobník na čokoládu SELMI TANK 200

Zásobník na čokoládu SELMI TANK 200
  Dostupnost: Na dotaz

  Cena na dotaz

  Zásobník na čokoládu
  Kapacita nádrže: 200 Kg

   

  Technická data

  • Příkon4,5 kW
  • Kapacita nádrže200 kg
  • Rozměry930 x 790 x 1260 mm

  Popis

  Celonerezové provedení. Míchání lze provozovat v kontinuálním nebo přerušovaném režimu s nastavitelnou teplotou a cyklickým mícháním. Ohřev glykolové nádrže a výstupního potrubí jsou samostatně teplotně regulovány. Integrované čerpadlo pro dodávku do příslušných strojů.

   

  Video produktu zde

   

  Charakteristika:

  Tank 200 je vybaven pedálem nebo tlačítkem k ovládání čerpadla na výdej čokolády. Na konci každého pracovního cyklu čerpadlo obrací svůj směr otáčení k pročištění potrubí. Zařízení je možné objednat s čerpadlem na přední straně (vlevo/vpravo).

   

  Technické parametry: 

  Příkon: 4,5 kW / 380 V – třífázový, 5 pólů
  Kapacita nádrže: 200 kg
  Rozměry (š x h x v): 930 x 790 x 1260 mm

  Dotaz na produkt

  Děkujeme za váš zájem. Ať už máte zájem o podrobnější informace nebo chcete znát jen cenu produktu, neváhejte nám napsat. Vyplňte a odešlete formulář níže a my se vám v co nejkratším termínu ozveme.

  Your name *
  Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.

  Perfektní produkty z čokolády

  S výrobou neodolatelných pralinek vám pomůžou tempírky, které je možné dovybavit dalším příslušenstvím – potahovacími pásy, chladícími tunely. Pro větší cukrářský provoz doporučujeme tuto kombinaci strojů SELMI: profesionální průtokovou tempírku Legend, trysku na plnění forem Injection a dávkovač náplní Filler.

  K výrobě krájených náplní doporučujeme cukrářskou dvojitou řezačku (tzv. kytaru) z pevného hliníku a drátů z nerezové oceli. Pro výrobu většího množství náplní se výborně hodí multifunkční cukrářský stroj Chef. Pro potahování čokoládou je ideální temperovač čokolády Legend a polevový pás R200 Legend.

  TIP: Na míru Vám můžeme navrhnout automatické výrobní linky na tabulky, pralinky a jiné pochutiny.

  „Beans to Bar“ – od kakaového bobu po finální čokoládu

  Pokud chcete garantovat nejvyšší kvalitu a výjimečnou chuť čokolády, řešením je výroba vlastní čokolády. Koncept „Beans to bar řeší celý proces výroby od kakaových bobů po finální čokoládu.

  Kakaové boby jednoduše upražíte v univerzální pražírně ROASTER, rozdrtíte a zbavíte slupek ve stroji WINNOWER  a pomocí zařízení GRINDER rozmělníte na hrubou pastu. Poté se čokoláda míchá a tvoří se jemná pasta v zařízení MICRON. Nakonec směs přefiltrujete přes velmi jemné síto pomocí stroje VIBRO a následně čokoládu zpracujete v temperovacím stroji dle vlastní fantazie. Celá výroba může být i poloautomatická – přesun mezi stroji může být prováděn potrubním systémem pomocí podtlaku. Technologie výroby čokolády z kakaových bobů je nejen velmi rychlá, ale také nemění výživové hodnoty a organoleptické vlastnosti bobů.

   

  Copyright CESK 2023  |  Mapa webu