Aktualita

Nadcházející

Nadcházející cukrářské akce

Srdečně Vás zveme na akce, kde si můžete prohlédnout zmrzlinové a cukrářské stroje, dozvíte se o novinkách na letošní sezónu a můžete se těšit i na ochutnávky.

Cukrářský stroj a paster CHEF 12 LCD

  Menší kombinovaný stroj CHEF 12 LCD, multifunkční stroj pro víceúčelové využití: výrobník krémů, čokolád, polev, náplní, těst a dalších produktů v klasickém tradičním stylu. Komunikace v českém jazyce, přednastavené recepty.

  VíceMéně »
  Dostupnost: Na dotaz

  Cena na dotaz

  Cukrářský stroj a paster CHEF 12 LCD
  • Popis

  • Technická data

  • Fotogalerie a video

  • Ke stažení

  • Popis

   Cukrářský stroj a paster CHEF 12 byl navržen pro uspokojení potřeb kuchařů a cukrářů, kteří chtějí rychle vytvářet svoje vlastní speciality a mít produkty vždy čerstvé. Je velmi flexibilní, můžete v něm připravovat: cukrářské krémy, náplně, pudinky, temperovanou čokoládu, marmelády atd., obsluha může volně tvořit a upravovat různé množství prvotřídních delikates. Jsou univerzální a jsou určeny do gastronomických a cukrářských provozů. Tyto cukrářské stroje mají všestranné využití: chladí, vaří, emulgují, pasterizují, samozřejmě i konzervují dle moderních hygienických předpisů.

   Dortík 1Dortík 2Dortík 3

   Stroj je vybaven speciálním systémem míchadla pro dokonalé rozmělnění směsi, které umožňuje změnu až 10 rychlostí míchání. Veškeré díly, které jsou ve styku se směsí, jdou snadno demontovat a vyčistit. Pro snadnější čištění je stroj vybaven sprchou, kterou lze napojit na teplou vodu. Jednoduché ovládání pomocí panelu s LCD obrazovkou a komunikací i v českém jazyce pro snadnou obsluhu. Lze také použít pro míchání krémů, jogurtů, čokolády, marmelády a při cukrářské výrobě. Digitálně nastavitelný program umožňuje automatickou či poloautomatickou výrobu požadovaných produktů. Reaguje velmi rychle na všechny povely. Patentovaný dvojitý obal s glykolovou náplní umožňuje vysoké pracovní teploty. Například při výrobě krémů, jsou nastavitelné od 30 - 115°C a dají se programovat v režimu od 1 minuty do 12 hodin a 59 minut. V chladícím systému je použitý ekologický plyn.

    

   Ve stroji je naprogramováno mnoho cukrářských programů jako např. výroba zmrzlinové směsi, pasterizace, čokoláda, temperování mléčné, bílé a hořké čokolády, temperovaná Gianduia, cukrářský krém Ganache, cukerný sirup, vaření krémů, vaření ovocných krémů, příprava ovocného želé, pasterizace jogurtu, želatiny, žloutkového krému, máslových krémů, krém San Giuseppe a Zabaione, čokoládový krém, vanilková omáčka, citronový krém, ovocné Poché, ovocný džem, bavorský krém apod.

    

   Díky nové technologii stroj veškeré výrobní cykly zaznamenává a lze je vyhodnocovat, tisknout a evidovat. Je také vybaven systémem alarmů upozorňující na možné závady (např. při výpadku el. proudu a opětovnému zapnutí stroj sám vyhodnotí, zda došlo k výraznějšímu poklesu teploty a je potřeba směs opět pasterizovat nebo zda k výraznému poklesu nedošlo a lze v průběhu pasterizace pokračovat aniž by byly ohroženy hygienické předpisy při pasterizaci).


   Speciální program určený pro servisní techniky umožňuje okamžité vyhodnocení případné závady a tím i její rychlé odstranění.

    

  • Technická data

   Produkce za cyklus

   12 kg

   Minimální náplň na cyklus

   3 kg

   Maximální náplň na cyklus

   12 kg

   Výška/Šířka/Hloubka

   108x40x93 cm

   Chlazení

   voda / vzduch

   Příkon

   6,3 kW

   Napájení

   400 V

   Váha

   150 kg

  • Fotogalerie a video

  • Ke stažení

  Dotaz na produkt

  Děkujeme za váš zájem. Ať už máte zájem o podrobnější informace nebo chcete znát jen cenu produktu, neváhejte nám napsat. Vyplňte a odešlete formulář níže a my se vám v co nejkratším termínu ozveme.

  Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.

  Míchače CHEF strojově přesně zpracují každý produkt, který projde jeho výrobou. Oceníte je například při výrobě věnečků, což je dlouhý a náročný proces. Při ručním zpracování je obvykle každý věneček tvarově jiný a má jinou kvalitu. Na stroji CHEF budete mít krém připravený za 40 minut a vždy ve stejné kvalitě.

  Podobným způsobem můžete zdokonalit a zjednodušit výrobu odpalovaného těsta. U tohoto cukrářského majstrštryku je výroba náročná s nejistým výsledkem. Strojově odpalované těsto má vždy stejnou kvalitu.

  Cukrářské stroje CHEF mají všetranné využití - chladí, vaří, emulgují, pasterizují a konzervují vaše cukrářské výrobky. Vyberte si multifunkční stroj se základní produkcí 12 kg/h, 30 kg/h nebo velkokapacitní zařízení na výrobu 55 kg/h.

  Copyright CESK 2020  |  Mapa webu