Multifunkční pasterizátor CHEF LCD 30

  Kombinované stroje CHEF, multifunkční stroj CHEF LCD 30 je pasterizátor zmrzlinové směsy, výrobník krémů, čokolád, polev, náplní, těst a dalších produktů v klasickém tradičním stylu. Oba modely této řady se vyznačují vertikálně.

  VíceMéně »
  Dostupnost: Do 3 dnů

  Cena na dotaz

  Multifunkční pasterizátor CHEF LCD 30
  • Popis

  • Technická data

  • Fotogalerie a video

  • Ke stažení

  • Popis

   Míchače, výrobníky zmrzliny a vařiče krémů CHEF LCD 30 a CHEF LCD 60 jsou univerzální stroje určené do gastronomických a cukrářských provozů. Tyto stroje mají všestranné využití: chladí, vaří, emulgují, pasterizují, samozřejmě i konzervují dle moderních hygienických předpisů. 

   Dortík 1Dortík 2Dortík 3

   Stroj je vybaven speciálním systémem míchadla pro dokonalé rozmělnění směsi, které umožňuje změnu rychlosti emulgace dle typu ingredience. Veškeré díly, které jsou ve styku se směsí, jdou snadno demontovat a vyčistit. Pro snadnější čištění je stroj vybaven sprchou, kterou lze napojit na teplou vodu. Jednoduché ovládání pomocí panelu umístěného v pravém horním rohu umožňuje snadnou obsluhu. Oba modely se dají také použít pro míchání krémů, jogurtů, čokolády, marmelády a při cukrářské výrobě. Digitálně nastavitelný program umožňuje poloautomatickou výrobu požadovaných produktů. Reaguje velmi rychle na všechny povely. Pracovní teploty při výrobě krémů jsou nastavitelné od 30 - 115°C a dají se programovat v režimu od 1 minuty do 12 hodin a 59 minut. V chladícím systému je použitý ekologický plyn.

    

   Ve stroji je naprogramováno mnoho cukrářských programů jako např. výroba zmrzlinové směsi, pasterizace, čokoláda, temperování mléčné, bílé a hořké čokolády, temperovaná Gianduia, cukrářský krém Ganache, cukerný sirup, vaření krémů, vaření ovocných krémů, příprava ovocného želé, pasterizace jogurtu, želatiny, žloutkového krému, máslových krémů, krém San Giuseppe a Zabaione, čokoládový krém, vanilková omáčka, citronový krém, ovocné Poché, ovocný džem, bavorský krém apod.

    

   Díky nové technologii stroj veškeré výrobní cykly zaznamenává a lze je vyhodnocovat, tisknout a evidovat. Stroj je také vybaven systémem alarmů upozorňující na možné závady (např. při výpadku el. proudu a opětovnému zapnutí stroj sám vyhodnotí, zda došlo k výraznějšímu poklesu teploty a je potřeba směs opět pasterizovat nebo zda k výraznému poklesu nedošlo a lze v průběhu pasterizace pokračovat aniž by byly ohroženy hygienické předpisy při pasterizaci).


   Speciální program určený pro servisní techniky umožňuje okamžité vyhodnocení případné závady a tím i její rychlé odstranění.

    

  • Technická data

   Produkce za cyklus

   30 kg

   Minimální náplň na cyklus

   15 kg

   Maximální náplň na cyklus

   30 kg

   Výška/Šířka/Hloubka

   108x53x93 cm

   Chlazení

   voda/vzduch

   Příkon

   6,5 kW

   Napájení

   400 V

   Váha

   210 kg

  • Fotogalerie a video

  • Ke stažení

  Dotaz na produkt

  Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.

  Copyright CESK 2019  |  Mapa webu