Stroj na točenou zmrzlinu KISS 1G

  1 - pákové výrobníky točené zmrzliny FRIGOMAT KISS 1G s gravitačním pleněním. Modely ve stolním provedení. Tento model je kompaktní elektronicky řízený stroj s jednoduchým ovládáním. Vyrábí jeden druh točené zmrzliny, sorbetta, granity, točeného jogurtu a dalších specialit s obsahem zašlehaného vzduchu...

  VíceMéně »
  Dostupnost: Do 3 dnů

  Cena na dotaz

  Stroj na točenou zmrzlinu KISS 1G
  • Popis

  • Technická data

  • Ke stažení

  • Dotaz na produkt

  • Popis

   1 - pákové stroje na točenou zmrzlinu FRIGOMAT KISS 1G s gravitačním plněním. Modely ve stolním provedení. Tyto modely jsou kompaktní elektronicky řízené stroje na točenou zmrzlinu s jednoduchým ovládáním. Vyrábí jeden druh točené zmrzliny, sorbetta, granity, točeného jogurtu a dalších specialit s obsahem zašlehaného vzduchu díky gravitačnímu plnění FRIGOMAT (max. 40%).

   Díky nové elektronice a řídícímu mikroprocesoru stroje lze vždy nastavit ideální hustotu produktu. Tato je udržovaná po celou dobu výroby. Lze ji jednoduše měnit i za provozu během dne. Během výroby znázorňuje na display v jaké fázi výroby se produkt nachází. Lze také elektronicky měnit a kontrolovat například teplotu ve vaničce a další vyhodnocovací parametry, programování a ostatní servisní úkony. Řídící jednotka je také vybavena systémem alarmů upozorňujících na možné závady.

   Tyto zmrzlinové stroje na točenou zmrzlinu jsou vybaveny nerezovým zásobníkem směsi na 11 litrů a systémem nášlehového čerpadla. Včasná signalizace docházející směsi v zásobníku. Monoblokové plastové míchadlo pro perfektní tlačení produktu a nebo nerezové míchadlo se samorozvornými stěrkami (LONG LIVE) pro perfektní stírání produktu z povrchu válce. Díky těmto plastovým částem nedochází k opotřebení bubnu, čímž se také výrazně prodloužila jeho životnost. Je vybaven chladícím systémem na uchování směsi přes noc a při odstavení provozu. Tento zmrzlinový stroj je díky své velikosti a výrobní kapacitě doporučen jako první pro samostatný provoz výdeje zmrzliny.

  • Technická data

   Provedení

   stolní

   Příchutě 1 nebo 2+MIX

   1

   Počet porcí / hodinu

   230

   Gravitační nebo s čerpadlem

   gravitační

   Hodinová produkce

   18 kg

   Kapacita zásobníků

   11 l

   Výška/Šířka/Hloubka

   76x40x72 cm

   Příkon

   2,3 kW

   Chlazení

   voda nebo vzduch

   Napájení

   230 nebo 400 V

   Váha

   112 kg

  • Ke stažení

  • Dotaz na produkt

   Nevíte si rady? Chcete se zeptat na specifikaci produktu? Chcete znát cenu tohoto produktu? Napište nám.

   Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.

  Copyright CESK 2018  |  Mapa webu