Výrobník zmrzliny T5S

  Malý model T5S , modely série T jsou vybaveny elektronickým systémem kontroly hustoty směsi (patent FRIGOMAT) a nerezovým míchadlem LONG-LIFE s plastovými lopatkami. Díky těmto lopatkám nedochází k vydírání bubnu...

  VíceMéně »
  Dostupnost: Do 3 dnů

  Cena na dotaz

  Výrobník zmrzliny T5S
  • Popis

  • Technická data

  • Fotogalerie a video

  • Ke stažení

  • Popis

   Výrobníky zmrzliny serie T jsou horizontální profesionální výrobníky kopečkové zmrzliny, jsou vyráběny ve dvou základních verzích.

   Oba modely serie T jsou vybaveny elektronickým systémem kontroly hustoty směsi (patent FRIGOMAT) a nerezovým míchadlem LONG-LIFE s plastovými lopatkami. Díky těmto lopatkám nedochází k vydírání bubnu, čímž je výrazně prodloužila jeho životnost a efektivita stírání směsi ve válci. Snadné ovládání díky digitálnímu display. Lze libovolně programovat hustotu vyráběné zmrzliny. Válec a míchadlo s větším průměrem pro dosažení silnějšího výkonu. Vysoký hygienický standard podle parametrů HACCP.

   Nejmenší výrobník zmrzliny T5 S s hodinovou kapacitou 15 litrů, střední T4 S s kapacitou 25 litrů. Zákazník si takto může zvolit podle velikosti provozu ideální verzi.

   Doporučeným doplňkem serie T je míchač - paster MIX 8 s kapacitou 8 litrů náplně směsi. Velikostně je vhodný k postavení na výrobníky zmrzliny serie T, takže po namíchání a pasterizaci směsi dojde pouze k přepuštění do nálevky válce výrobníku zmrzliny.

   Zmrzlinový stroj serie T má horizontálně uložený pracovní válec a v kombinaci s pasterem MIX 8 je podle velikosti určena do cukráren nebo specializovaných provozů na výrobu zmrzliny.

  • Technická data

   Produkce / cyklus v l

   1,3 - 4 l

   Produkce / hodinu v l

   6,5 - 20 l

   Produkce / cyklus v kg

   1 - 3 kg

   Produkce / hodinu v kg

   5 - 15 kg

   Rozměry vxšxh

   69x44x67+15 cm

   Chlazení

   vzduch

   Příkon

   1,8 kW

   Napájení

   230 V

   Váha

   124 kg

  • Fotogalerie a video

  • Ke stažení

  Dotaz na produkt

  Děkujeme za váš zájem. Ať už máte zájem o podrobnější informace nebo chcete znát jen cenu produktu, neváhejte nám napsat. Vyplňte a odešlete formulář níže a my se vám v co nejkratším termínu ozveme.

  Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.

  Copyright CESK 2019  |  Mapa webu