18. 7. 2019

Doplňte sortiment na letní sezónu 2019

Pokud přemýšlíte o doplnění sortimentu, právě teď je ten správný čas. Nejprodávanější produkty máme aktuálně skladem. Které to jsou?

Výrobník fresh zmrzliny s vitrínou

Výrobníky zmrzliny GX zmrzlinu vyrábí přímo před očima zákazníků a udržují ji stále čerstvou. Jedná se o finančně relativně nenáročný stroj s jednoduchým ovládáním a snadnou údržbou. Výrobníky GX jsou vhodné i do menších prostor - nahradí vitrínu, stroj na zmrzlinu, šoker i konzervátor. K dispozici jsou varianty na 2, 4, 6 a 8 druhů zmrzliny.

Vitrína kombinovaná s výrobníkem zmrzliny GX6   Vitrína kombinovaná s výrobníkem zmrzliny

 

Výrobník ledové tříště I-PRO 3 MEC

Tříkomorový výrobník ledové tříště patří mezi nejmodernější řešení. Díky dvojitému systému izolace je výroba rychlá i při nízkém výkonu kompresoru, nevzniká kondenzace vody na vaně a ledová tříšť si dlouho udržuje stálou teplotu, čímž šetří energii. Objem zásobníků je 3 x 11 litrů.

 

Stroj na točenou  zmrzlinu Frigomat KISS 3P Power VE MIXER

Výkoný třípákový mobilní výrobník je špičkou mezi stroji na točenou zmrzlinu. Stroj má 2 samostatné řídící jednotky, takže každá polovina stroje pracuje zvlášť. Kromě točené zmrzliny stroj zvládne i mražený jogurt, sorbetta, mražené dezerty či zmrzlinu z čerstvého ovoce. Produkce stroje je až 570 porcí/hod.

 

Výrobník šlehačky KREAM 2,5

Výrobník šlehačky šetří čas a odpadá také chybovost (smetana se nepřešlehá). Stroj je vybaven zásobníkem na 2,5 l smetany a umožňuje nášleh až 300 %. Chladicí okruh zajišťuje chlazení zásobníku směsi i výdejního kohoutuVyplatí se už při spotřebě 0,5 l šlehačky denně.
 
Výrobník ledové tříště I-PRO 3 MEC   Stroj na točenou zmrzlinu Frigomat KISS 3P Power VE MIXER   Výrobník šlehačky KREAM 2,5
 
 Prohlédněte si i další nabídku cukrářských a zmrzlinových strojů. 
 
 

Další články

Přijďte se zeptat na vše ohledně zmrzliny

6. 11. 2019
Srdečně Vás zveme na dny otevřených dveří na téma "Ovoce a zmrzlina 2019", které pořádáme ve spolupráci se společností Almeco Zlín.

Pozvánka na prezentaci výrobků z listového těsta

31. 10. 2019
Srdečně vás zveme na prezentaci výrobků z listového těsta, kterou pořádáme 28. 11. 2019 v Brně ve spolupráci s tukovými závody Kruszwica.

Získejte zdarma vstupenku na veletrh For Gastro & Hotel

25. 9. 2019
Rádi bychom vás pozvali na veletrh gastronomie a hotelnictví  For Gastro & Hotel , který se koná  10. - 13. 10. 2019  v...

Nenechte si ujít podzimní cukrářské akce

13. 9. 2019
Rádi bychom Vás pozvali na několik zajímavých cukrářských akcí, na kterých nás můžete potkat do konce října.
Copyright CESK 2019  |  Mapa webu