Aktualita

Omezení

Omezení prodeje v době nouzového stavu

Vážení   zákazníci,  naše prodejna v Brně je aktuálně otevřena s omezením dle standardní provozní doby. 

20. 9. 2011

Kávovar Nespresso PIXIE: malý, barevný a energeticky úsporný

Pokud přemýšlíte o tom, že byste si rádi konečně připravovali voňavé espresso ve vlastním kávovaru, nenechte si ujít kávovar Nespresso PIXIE.  Tento praktický přístroj vám nabídne, kromě perfektního a opravdu rychlého systému přípravy kávy také propracovaný design, skvělou barevnost a další výhody týkající se úspory místa i elektrické energie.

S kávovarem Nespresso PIXIE můžete jednoduše připravovat klasické espresso a lungo, nabízí možnost přípravy dvou káv souběžně a připraví vám také horkou vodu třeba na čaj. PIXIE pro vás bude ideální, pokud chcete efektivní kávovar, který vám připraví skvělou kávu, nezabere moc místa, šetří energii a navíc osvěží design vaší kuchyně.

Rychlý

Kávovar PIXIE šetří díky termobloku váš čas. Je vymyšlen tak, aby dosáhl požadované teploty pro louhování kávy během pouhých 25 vteřin, kromě toho nabízí také optimalizovaný průtok vody. PIXIE představuje bezkonkurenčně nejrychlejší Nespresso kávovar.

Intuitivní

Kávovar PIXIE funguje intuitivně. Hladinu vody kontrolují optická vlákna a na její nedostatek vás včas upozorní infračervené varovné podsvícení.

Svěží design

Tento kávovar je jako stvořený pro milovníky designu a pestrých barev. Vybrat si můžete ze šesti barev a dvou povrchových úprav, zajímavou součástí kompaktního designu je také ocelová páka kávovaru a hliníkové postranní panely. Vyberte si svou oblíbenou barvu, zajímavé varianty jsou například Electric Aluminium, nebo Electric Steelblue.

Ergonomický

Pokud nemáte v kuchyni místa nazbyt, bude se vám PIXIE hodit, díky minimální velikosti a maximálnímu komfortu nabízí skvělý uživatelský servis. Jeho kompaktní rozměry (11,1 cm x 23,5 cm x 32,6 cm) mu však neubírají nic na funkčnosti. Počítat můžete s posuvným držákem na šálky pro espresso a lungo, nebo sklenice na latte, samozřejmostí je také prostor pro úschovu kabelu.

Úsporný

PIXIE je maximálně úsporný a šetří vám energii i peníze. Po 9 minutách bez aktivity se automaticky vypne. Nízká spotřeba energie z něj dělá jeden z nejšetrnějších kávovarů. V průměru spotřebuje o 40% energie méně než spotřebiče ve standardní kategorii A.

Další články

Multifunkční šokery - co umí a jak je využít v cukrářské výrobě?

20. 10. 2020
Na každém kroku slyšíme, že základem je čerstvost. Čerstvě vyrobený produkt však začíná okamžitě po vyrobení degradovat - ztrácí své vlastnosti,...

Jaké cukrářské stroje nesmí chybět ve vaší výrobě?

12. 10. 2020
Správně vybrané cukrářské stroje vám pomůžou zvládnout rutinní činnosti, abyste si ulehčili práci a mohli se věnovat něčemu kreativnějšímu....

Navštivte nás na veletrhu For Gastro&Hotel v Praze

23. 9. 2020
Rádi bychom Vás pozvali na veletrh gastronomie a hotelnictví  For Gastro&Hotel , který se koná  1. - 3. 10. 2020  v PVA...

Připravte se na podzimní čokoládovou sezónu

12. 8. 2020
Čokoláda a výrobky z ní, vašim zákazníkům zaručeně  vykouzlí radostný úsměv. Při přípravě čokolády je velmi důležitá nejen kvalita surovin...
Copyright CESK 2020  |  Mapa webu