Hlavní stránka > Novinky > NOVINKA: Mobilní prodejní stánky, kola a vozíky TEKNE'ITALIA
Tisk stránky

NOVINKA: Mobilní prodejní stánky, kola a vozíky TEKNE'ITALIA

NOVINKA: Mobilní prodejní stánky, kola a vozíky TEKNE'ITALIA

Představujeme HIT letošní sezóny – mobilní prodejny potravin a nápojů. Prodáváte zmrzlinu, ledovou tříšť, kávu, těstoviny nebo třeba palačinky? Díky mobilním stánkům, vozíkům a prodejním kolům značky TEKNÉITALIA se už při obsluze zákazníků nebudete muset nikdy omezovat na jedinou lokalitu!

Moderní zmrzlinová prodejní kola PROCOPIO

Tato prodejní kola pořídíte ve 2 základních řadách – P a V, které se primárně liší počtem zmrzlinových nádob (model P končí na 8 nádobkách, model V pojme až 18 druhů zmrzliny). Prodávat tak díky nim můžete od 30 až do 90 kg zmrzliny. Dalším významným rozdílem je pak materiál – první z modelů je tvořen hliníkovou konstrukci, druhý pak z oceli. Každý z těchto pomocníků má v sobě navíc zabudovaný skladovací prostor o stejném objemu jako prodejní kontejner.

více

Zmrzlinové mobilní vozíky Katerina a Archimede

Pokud dáváte přednost zajímavému designu, nepřehlédněte v naší zmrzlinové nabídce modely Katerina a Archimede. Ocelové vozíky s pozinkovanými panely Katerina pojmou od 20 do 40 kg zmrzliny (v závislosti na počtu nádob). Archimede pořídíte sice jen v jedné kapacitě (30 kg), zato v různých barevných variantách. U obou těchto modelů však budete muset oželet skladovací prostory.

více

Výrobník ledové tříště Miss Gelo, i v kombinaci s pojízdným vozíkem

Obohatili byste rádi svůj sezónní sortiment o ledovou tříšť? S chytrými výrobníky granity, Miss Gelo, pyšnící se automatickou sanitací a změnou příchutě ve 4 sekundách, nalákáte nejednoho milovníka tohoto letního osvěžení.

více

Pojízdné stánky a prodejní kola s kávou

Se stánkovými prodejci kávy jakoby se v posledních letech roztrhl pytel. Nabídněte svým zákazníkům oblíbený kofeinový nápoj při ranní cestě do práce nebo na vyhlášené outdoorové akci. V nabídce máme také variantu prodejního kola.

více

Pojízdné prodejní vozíky na těstoviny a Pasta Ape Car

Živíte se prodejem těstovin? Vyberte si ze sortimentu mobilních pasta prodejen přizpůsobených nejmodernějším standardům. NÁŠ TIP: Vyzkoušejte Ape Car!

 

APE CARS – budoucnost mobilních prodejen potravin

Absolutním hitem letošní sezóny jsou však takzvaná APE CARS. Ačkoli se nejedná o zcela unikátní produkt, který by na trhu nebyl doposud k dostání, v těchto modelech je vůbec poprvé možná obsluha zevnitř. Jsou vhodná pro všechny, co oželí kamennou prodejnu ve prospěch mobility a jasné kontroly nákladů. Prodávat v nich můžete zmrzlinu, těstoviny, pizzu, pečivo nebo třeba speciality na grilu. Ape cars jsou vyráběna na zakázku a vybavena vysoce výkonnými a moderními technologiemi. Hledáte-li best-sellery, zvolte symboly Itálie - modely Don Cola nebo Don Peppino.

V sortimentu TEKNÉITALIA najdete kromě výše popsaných produktů také mobilní prodejní stánky a vozíky na italské cannoli, mražený jogurt nebo třeba palačinky.

PROHLÉDNĚTE SI CELÝ KATALOG - zde

V případě zájmu o bližší informace nás, prosím, kontaktujte.

Michal Černý - cerny@cesk.cz, + 420 777 745 949

E-shop Katalog -

CESK a.s.
International Business Center
Příkop 6, 604 15 Brno
Czech Republic

Provozovna:
Jarní 44i, 614 00 Brno
Czech Republic

 

IČO: 255 694 65
DIČ: CZ 255 694 65

Komerční Banka
č.ú.: 27-9600180237/0100

 

obchodní:
+420 511 189 990
fakturace:
+420 511 189 994
fax: +420 511 189 980

e-mail: info@cesk.cz

-
Doprava zdarma

Výhody navíc

  1. Provádíme autorizovaný a certifikovaný servis.
  2. Výrobky si můžete prohlédnout i vyzkoušet v našem sídle.
  3. Produkt vám rádi nastavíme a zaškolíme jeho obsluhu.
  4. Odborně vám poradíme jak vybrat tak, abyste byli maximálně spokojeni.

Akční zboží

Profesionální pákový kávovar LIRA 17 automat
NAŠE CENA 39 900

Sanitační přístroj SWING 300 na čištění pivního vedení
NAŠE CENA 13 600

Pivní chlazení ANTA AK 1/5
NAŠE CENA 17 900

facebook
CESK a.s. (c) 2007 | Kontakty
Created by SOVA NET: Redakční systém | Tvorba eshopu | PPC