11. 5. 2016

NOVINKA: Mobilní prodejní stánky, kola a vozíky TEKNE'ITALIA

Představujeme HIT letošní sezóny – mobilní prodejny potravin a nápojů. Prodáváte zmrzlinu, ledovou tříšť, kávu, těstoviny nebo třeba palačinky? Díky mobilním stánkům, vozíkům a prodejním kolům značky TEKNÉITALIA se už při obsluze zákazníků nebudete muset nikdy omezovat na jedinou lokalitu!

Představujeme HIT letošní sezóny – mobilní prodejny potravin a nápojů. Prodáváte zmrzlinu, ledovou tříšť, kávu, těstoviny nebo třeba palačinky? Díky mobilním stánkům, vozíkům a prodejním kolům značky TEKNÉITALIA se už při obsluze zákazníků nebudete muset nikdy omezovat na jedinou lokalitu!

Moderní zmrzlinová prodejní kola PROCOPIO

Tato prodejní kola pořídíte ve 2 základních řadách – P a V, které se primárně liší počtem zmrzlinových nádob (model P končí na 8 nádobkách, model V pojme až 18 druhů zmrzliny). Prodávat tak díky nim můžete od 30 až do 90 kg zmrzliny. Dalším významným rozdílem je pak materiál – první z modelů je tvořen hliníkovou konstrukci, druhý pak z oceli. Každý z těchto pomocníků má v sobě navíc zabudovaný skladovací prostor o stejném objemu jako prodejní kontejner.

více

 

Zmrzlinové mobilní vozíky Katerina a Archimede

Pokud dáváte přednost zajímavému designu, nepřehlédněte v naší zmrzlinové nabídce modely Katerina a Archimede. Ocelové vozíky s pozinkovanými panely Katerina pojmou od 20 do 40 kg zmrzliny (v závislosti na počtu nádob). Archimede pořídíte sice jen v jedné kapacitě (30 kg), zato v různých barevných variantách. U obou těchto modelů však budete muset oželet skladovací prostory.

více

 

Výrobník ledové tříště Miss Gelo, i v kombinaci s pojízdným vozíkem

Obohatili byste rádi svůj sezónní sortiment o ledovou tříšť? S chytrými výrobníky granity, Miss Gelo, pyšnící se automatickou sanitací a změnou příchutě ve 4 sekundách, nalákáte nejednoho milovníka tohoto letního osvěžení.

více

 

Pojízdné stánky a prodejní kola s kávou

Se stánkovými prodejci kávy jakoby se v posledních letech roztrhl pytel. Nabídněte svým zákazníkům oblíbený kofeinový nápoj při ranní cestě do práce nebo na vyhlášené outdoorové akci. V nabídce máme také variantu prodejního kola.

více

 

Pojízdné prodejní vozíky na těstoviny a Pasta Ape Car

Živíte se prodejem těstovin? Vyberte si ze sortimentu mobilních pasta prodejen přizpůsobených nejmodernějším standardům. NÁŠ TIP: Vyzkoušejte Ape Car!

 

APE CARS – budoucnost mobilních prodejen potravin

Absolutním hitem letošní sezóny jsou však takzvaná APE CARS. Ačkoli se nejedná o zcela unikátní produkt, který by na trhu nebyl doposud k dostání, v těchto modelech je vůbec poprvé možná obsluha zevnitř. Jsou vhodná pro všechny, co oželí kamennou prodejnu ve prospěch mobility a jasné kontroly nákladů. Prodávat v nich můžete zmrzlinu, těstoviny, pizzu, pečivo nebo třeba speciality na grilu. Ape cars jsou vyráběna na zakázku a vybavena vysoce výkonnými a moderními technologiemi. Hledáte-li best-sellery, zvolte symboly Itálie - modely Don Cola nebo Don Peppino.

V sortimentu TEKNÉITALIA najdete kromě výše popsaných produktů také mobilní prodejní stánky a vozíky na italské cannoli, mražený jogurt nebo třeba palačinky.

PROHLÉDNĚTE SI CELÝ KATALOG - zde

V případě zájmu o bližší informace nás, prosím, kontaktujte.

Michal Černý - cerny@cesk.cz, + 420 777 745 949

 

Další články

Pozvánka na Cukrářský a pekařský seminář 7. 11. 2017

26. 10. 2017
Srdečně Vás zveme na cukrářský a pekařský seminář ve slovenské Galantě.

Pozvánka na předváděcí akci Fresh zmrzlina s čokoládou a ovocem

25. 10. 2017
Přijměte, prosím, pozvání na předváděcí akci, kterou pořádáme 21. - 22. 11. 2017 ve spolupráci se společností ALMECO v prostorách CESK,...

Pozvánka na mezinárodní veletrh HOST 2017 v italském Miláně

6. 10. 2017
Rádi bychom vás pozvali na mezinárodní veletrh  HOST 2017  v Miláně. Najdete nás na výstavní expozici značky  Frigomat , která bude...

Dotace na vaše technologie

19. 9. 2017
Naši zákazníci mají možnost využít ve spolupráci s ČSOB Leasing dotačního fondu na nákup technologií. Pro získání dotace je nutné splnit uvedené...
Copyright CESK 2017  |  Mapa webu