11. 5. 2016

NOVINKA: Mobilní prodejní stánky, kola a vozíky TEKNE'ITALIA

Představujeme HIT letošní sezóny – mobilní prodejny potravin a nápojů. Prodáváte zmrzlinu, ledovou tříšť, kávu, těstoviny nebo třeba palačinky? Díky mobilním stánkům, vozíkům a prodejním kolům značky TEKNÉITALIA se už při obsluze zákazníků nebudete muset nikdy omezovat na jedinou lokalitu!

Představujeme HIT letošní sezóny – mobilní prodejny potravin a nápojů. Prodáváte zmrzlinu, ledovou tříšť, kávu, těstoviny nebo třeba palačinky? Díky mobilním stánkům, vozíkům a prodejním kolům značky TEKNÉITALIA se už při obsluze zákazníků nebudete muset nikdy omezovat na jedinou lokalitu!

Moderní zmrzlinová prodejní kola PROCOPIO

Tato prodejní kola pořídíte ve 2 základních řadách – P a V, které se primárně liší počtem zmrzlinových nádob (model P končí na 8 nádobkách, model V pojme až 18 druhů zmrzliny). Prodávat tak díky nim můžete od 30 až do 90 kg zmrzliny. Dalším významným rozdílem je pak materiál – první z modelů je tvořen hliníkovou konstrukci, druhý pak z oceli. Každý z těchto pomocníků má v sobě navíc zabudovaný skladovací prostor o stejném objemu jako prodejní kontejner.

více

 

Zmrzlinové mobilní vozíky Katerina a Archimede

Pokud dáváte přednost zajímavému designu, nepřehlédněte v naší zmrzlinové nabídce modely Katerina a Archimede. Ocelové vozíky s pozinkovanými panely Katerina pojmou od 20 do 40 kg zmrzliny (v závislosti na počtu nádob). Archimede pořídíte sice jen v jedné kapacitě (30 kg), zato v různých barevných variantách. U obou těchto modelů však budete muset oželet skladovací prostory.

více

 

Výrobník ledové tříště Miss Gelo, i v kombinaci s pojízdným vozíkem

Obohatili byste rádi svůj sezónní sortiment o ledovou tříšť? S chytrými výrobníky granity, Miss Gelo, pyšnící se automatickou sanitací a změnou příchutě ve 4 sekundách, nalákáte nejednoho milovníka tohoto letního osvěžení.

více

 

Pojízdné stánky a prodejní kola s kávou

Se stánkovými prodejci kávy jakoby se v posledních letech roztrhl pytel. Nabídněte svým zákazníkům oblíbený kofeinový nápoj při ranní cestě do práce nebo na vyhlášené outdoorové akci. V nabídce máme také variantu prodejního kola.

více

 

Pojízdné prodejní vozíky na těstoviny a Pasta Ape Car

Živíte se prodejem těstovin? Vyberte si ze sortimentu mobilních pasta prodejen přizpůsobených nejmodernějším standardům. NÁŠ TIP: Vyzkoušejte Ape Car!

 

APE CARS – budoucnost mobilních prodejen potravin

Absolutním hitem letošní sezóny jsou však takzvaná APE CARS. Ačkoli se nejedná o zcela unikátní produkt, který by na trhu nebyl doposud k dostání, v těchto modelech je vůbec poprvé možná obsluha zevnitř. Jsou vhodná pro všechny, co oželí kamennou prodejnu ve prospěch mobility a jasné kontroly nákladů. Prodávat v nich můžete zmrzlinu, těstoviny, pizzu, pečivo nebo třeba speciality na grilu. Ape cars jsou vyráběna na zakázku a vybavena vysoce výkonnými a moderními technologiemi. Hledáte-li best-sellery, zvolte symboly Itálie - modely Don Cola nebo Don Peppino.

V sortimentu TEKNÉITALIA najdete kromě výše popsaných produktů také mobilní prodejní stánky a vozíky na italské cannoli, mražený jogurt nebo třeba palačinky.

PROHLÉDNĚTE SI CELÝ KATALOG - zde

V případě zájmu o bližší informace nás, prosím, kontaktujte.

Michal Černý - cerny@cesk.cz, + 420 777 745 949

 

Další články

Zařídíme cukrárnu od A do Z

13. 6. 2018
Ve svém oboru se pohybujeme už opravdu dlouho, proto nabízíme nejen dodávku samostatných zařízení, ale také návrhy, realizace či restyling celých...

Zázrak jménem filtrovaná káva 1. díl

10. 6. 2018
Filtrovaná káva je skvělá věc. Jde o kompromis kvality a ceny. Nepotřebujeme super drahý přístroj za několik tisíc, a přesto si můžeme připravit...

Dny otevřených dveří - Letní druhy zmrzliny z ovocných pyré

13. 4. 2018
Rádi bychom Vás pozvali na dny otevřených dveří naší provozovny v Brně. Budeme pořádat prezentaci "Letní druhy zmrzliny z ovocných pyré" ve...

Pozvánka na veletrh Gastrofest v Českých Budějovicích

9. 4. 2018
Tento týden nás můžete potkat od 12. do 14. dubna 2018 na veletrhu Gastrofest v Českých Budějovicích. Najdete nás v pavilonu T1, na stánku č. 81.
Copyright CESK 2018  |  Mapa webu