Stroj na točenou zmrzlinu KLASS 202P

  3 -pákové výrobníky točené zmrzliny FRIGOMAT KLASS 202 P se zubovými nášlehovými čerpadly, 4 motory, 2 řídící elektroniky. 2+MIX druhy zmrzliny. Jedná se o technologicky vyspělé zmrzlinové stroje na točenou zmrzlinu s jednoduchým ovládáním. Výkonné, mobilní, horizontální dvouválcové výrobníky točené zmrzliny určené k přímé konzumaci. Jsou vybaveny nerezovými zásobníky

  VíceMéně »
  Dostupnost: Do 3 dnů

  Cena na dotaz

  Stroj na točenou zmrzlinu KLASS 202P
  • Popis

  • Technická data

  • Fotogalerie a video

  • Ke stažení

  • Dotaz na produkt

  • Popis

   3 - pákové výrobníky točené zmrzliny FRIGOMAT KLASS 202P s nášlehovými čerpadly, 2 řídící jednotky, 4 nezávislé motory, pro vysoký výkon a dokonalé produkty. Jedná se o mobilní provedení výrobníků točené zmrzliny s nejvyšším komfortem obsluhy a vysokou výrobní kapacitou. Jsou vybaveny pojezdovými kolečky s aretací, které vám zajistí bezpečné přemístění na prodejní plochu a jeho ustavení. Tyto modely jsou kompaktní elektronicky řízený stroje na točenou zmrzlinu s jednoduchým ovládáním. Vyrábí 2+MIX druhů; Mimo točené zmrzliny dále nabízí možnost výroby sorbetta, granity, točeného jogurtu, mousse a mnoho dalších specialit s vysokým obsahem zašlehaného vzduchu díky zubovým nášlehovým čerpadlům FRIGOMAT (max. 80%).


   Výrobníky točené zmrzliny KLASS 202P byly vyvinuty pro nejvyšší nároky zákazníků na špičkový design, jednoduchost obsluhy s důrazem na vysokou výrobní kapacitu. Díky své vysoké výrobní kapacitě je schopen kompenzovat odběrní špičky.


   Stroje na točenou zmrzlinu KLASS 202P mají dvě na sobě nezávislé řídící jednotky, které pracují samostatně a každá řídí jednu stranu stroje. Díky této elektronice a řídícím mikroprocesorům stroje lze vždy nastavit ideální hustotu produktů. Každá z těchto jednotek řídí jeden motor. Lze tedy vedle sebe bez problémů provozovat zcela nesourodé produkty, nebo stále vydávat jen jeden druh aniž by druhý tuhnul nebo řídnul. Díky tomuto lze nejen jednoduše měnit i za provozu během dne hustotu produktů ale například pracovat jen na jedné polovině stroje. Například v zimním období, nebo s blížícím se koncem směny není potřeba míchat další směs. Lze například jednu stranu zcela doprodat a odstavit z provozu, nebo rovnou i při provozu ji začít čistit, aniž by jste museli končit s výdejem. Během výroby znázorňují jednotky na display v jaké fázi výroby se produkt nachází. Lze také elektronicky měnit a kontrolovat například teplotu ve vaničkách a další vyhodnocovací parametry, programování a ostatní servisní úkony. Řídící jednotka je také vybavena systémem alarmů upozorňujících na možné závady. Zkušení provozovatelé ocení mimo jiné inovativní umístění pojistné odkapové vaničky odkapu za hřídelí na čele stroje pro lepší dostupnost.


   Zmrzlinové stroje na točenou zmrzlinu KLASS 202P jsou vybaveny nerezovými zásobníky směsi na 2x18 litrů a systémem zubových nášlehových čerpadel. Součástí je také včasná signalizace docházející směsi v zásobníku. Míchadla válců LONG-LIFE z nerez ocele mají neomezenou životnost, mění se pouze jeho plastové lopatky. Díky těmto plastovým částem nedochází k opotřebení válce, čímž se také výrazně prodloužila jeho životnost a zvýšil nášleh produktů. Chladící systémy na uchování směsi přes noc a při odstavení provozu. Chlazení zásobníků lze nastavit. Tento zmrzlinový stroj na točenou zmrzlinu je díky své velikosti a výrobní kapacitě doporučen pro exponované prodejny s vyšším prodejem.

  • Technická data

   Provedení

   mobilní

   Příchutě 1 nebo 2+MIX

   2+MIX

   Počet porcí / hodinu

   570

   Gravitační nebo s čerpadlem

   s čerpadlem

   Hodinová produkce

   40 kg

   Kapacita zásobníků

   2x18 l

   Výška/Šířka/Hloubka

   150x60x87 cm

   Příkon

   4,2 kW

   Chlazení

   voda nebo vzduch

   Napájení

   400 V

   Váha

   258 kg

  • Fotogalerie a video

   " frameborder="0" allowfullscreen>
  • Ke stažení

  • Dotaz na produkt

   Nevíte si rady? Chcete se zeptat na specifikaci produktu? Chcete znát cenu tohoto produktu? Napište nám.

   Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.

  Copyright CESK 2018  |  Mapa webu