5. 9. 2016

Podzimní soutěž

Vyhrajte vstup na naše cukrářské kurzy v roce 2017! 

Soutěž o vstup na cukrářské kurzy v sezóně 2017 zdarma!


Odpovězte na email pazourkova@cesk.cz na soutěžní otázku: Kdy byla společnost CESK založena?

 

 


Odpovídejte ve tvaru:


1. Název provozovny, cukrárny, restaurace nebo kavárny, kterou vlastníte nebo v ní pracujete
2. Odpověď na soutěžní otázku
3. Telefonní nebo emailový kontakt


Vyhrát můžete vstup zdarma na cukrářské kurzy 2017 v Brně (RAW dezerty, výroba zmrzliny, zpracování čokolády atd.), které budou vypsány na webové stránce www.cukrarsky-kurz.cz.

 

Výhra

Výhrou je vstup pro 1 osobu na cukrářský kurz RAW dezerty nebo výroby zmrzliny nebo zpracování čokolády dle vlastního výběru v roce 2017. 

Volba výherce

Výherce vybereme z množin všech příchozích odpovědí. Odpovědi budeme řadit dle času příchodu a správnosti. Odpověď vybereme dle vzorce n/50. N je množina všech příchozích odpovědí.

Výherce zveřejníme na webových stránkách www.cesk.cz a budeme ho kontaktovat e-mailem do 31.12.2016.

 

Úvodní ustanovení

Organizátorem soutěže je společnost CESK a.s. Soutěž je určena pro osoby starší 18 let s trvalým pobytem na území ČR, které jsou způsobilé k právním úkonům. 

Termín soutěže od 6.9.2016 do 30.10.2016.

Z účasti v soutěži jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti CESK a.s. a osoby jim blízké. Organizátor soutěže si vyhrazuje právo upravit v průběhu soutěže pravidla, a to zejména délku trvání soutěže. 

 

Ochrana osobních údajů

Každý soutěžící výslovně souhlasí s tím, aby organizátor soutěže zpracovával poskytnuté osobní údaje za účelem vyhodnocení soutěže a kontaktování výherců a soutěžících. Organizátor soutěže se zavazuje nepoužít takto získané osobní údaje k žádným jiným účelům než je stanoveno v těchto pravidlech.

Po skončení soutěže budou na www.cesk.cz uveřejněna příjmení výherců.

Datum zveřejnění aktuality: 6.9.2016

Další články

Zařídíme cukrárnu od A do Z

13. 6. 2018
Ve svém oboru se pohybujeme už opravdu dlouho, proto nabízíme nejen dodávku samostatných zařízení, ale také návrhy, realizace či restyling celých...

Zázrak jménem filtrovaná káva 1. díl

10. 6. 2018
Filtrovaná káva je skvělá věc. Jde o kompromis kvality a ceny. Nepotřebujeme super drahý přístroj za několik tisíc, a přesto si můžeme připravit...

Dny otevřených dveří - Letní druhy zmrzliny z ovocných pyré

13. 4. 2018
Rádi bychom Vás pozvali na dny otevřených dveří naší provozovny v Brně. Budeme pořádat prezentaci "Letní druhy zmrzliny z ovocných pyré" ve...

Pozvánka na veletrh Gastrofest v Českých Budějovicích

9. 4. 2018
Tento týden nás můžete potkat od 12. do 14. dubna 2018 na veletrhu Gastrofest v Českých Budějovicích. Najdete nás v pavilonu T1, na stánku č. 81.
Copyright CESK 2018  |  Mapa webu