PRÁCE V CESK, S.R.O.

Staňte se součástí společnosti, patřící k významným dodavatelům vybavení do gastronomických zařízení, jako jsou cukrárny, restaurace, bary, kavárny nebo hotely. Spolupracujte s předními výrobci domácích i profesionálních kávovarů a italským výrobcem zmrzlinových a cukrářských strojů Frigomat. Jsme držitelem licence na výrobu kávy San Remo a nositelem generálního zastoupení nápojové techniky SIPP. Přidejte se k nám!

Volné pozice

PRODEJNÍ SPECIALISTA/PŘIJÍMACÍ TECHNIK (gastro zařízení)

Jste komunikativní a prozákaznický přístup je pro vás samozřejmostí? Zručnost a technické myšlení k vám neodmyslitelně patří? Máte chuť dále rozvíjet své znalosti a být profesionálem v oboru?
Pak je to tedy příležitost právě pro vás! Rozšiřujeme náš tým.

Jsme česká rodinná firma bez zahraniční účasti, působící na trzích České a Slovenské republiky. Již více než 30 let dodáváme a servisujeme vybavení cukráren, barů a restaurací. Zakládáme si na kvalitě prodávaných produktů i poskytovaných služeb. Zastupujeme přední světové výrobce strojů a zařízení pro gastro provozy (např. Frigomat, SPM, Selmi apod.) Charakterizuje nás stabilita a dlouhodobé obchodní vztahy se vzájemnou důvěrou.

Servisní technik - kávovary

Hledáme pracovníka na pracovní pozici:

SERVISNÍ TECHNIK – domácí i profesionální kávovary, domácí spotřebiče... (DeLonghi, Kenwood, Braun, Nespresso)

Copyright CESK 2024  |  Mapa webu