Profesionální kávovar SanRemo VERONA TCS 3 SED

Kód produktu: 55132a

   

  Popis

  Profesionální pákový automatický kávovar série VERONA TCS.
  Největší předností nové série ROMA TCS je jeho nadčasový, výrazný a nepřehlédnutelný design. Byl navržen s důrazem na kvalitní materiály, které garantují jeho sílu, životnost a spolehlivost.

  Nové stroje SANREMO se systémem TCS  (systémová kontrola teploty) jsou vybaveny boilerem pro jednotlivé skupiny s velkým devíti litrovým boilerem na páru a horkou vodu.

  Elektronika, která je umístěna na jednolivém boileru garantuje tepelnou stabilitu.  Systém TCS nabízí během jakéhokoliv pracovního cyklu, obzvláště během intenzivního používání zařízení (současně vydávat kávu, páru a horkou vodu), teplota vody, která vychází ze zařízení je stejná.

  Další velká výhoda kávovarů Sanremo se systémem TCS oproti klasickým kávovarům je, že boiler mohou pracovat samostatně, takže v případě menšího vytížení zařízení, můžete zapnout pouze jeden boiler, čímž ušetříte mnoho energie. Můžete take nastavit dobu, kdy se kávovar má automaticky vypnout nebo zapnout.

  Oddělené boilery take umožňují nastavit si teplotu vody, která má z jednotlivých částí vytékat. Můžete si tak nastavovat rozdílné teploty podle druhu kávy.

  • 3 skupinový profesionální kávovar
  • 1x horká voda, 2 pára 
  • automatické ovládání
  • automatické dopouštění vody
  • zabudované rotační čerpadlo

  Dotaz na produkt

  Děkujeme za váš zájem. Ať už máte zájem o podrobnější informace nebo chcete znát jen cenu produktu, neváhejte nám napsat. Vyplňte a odešlete formulář níže a my se vám v co nejkratším termínu ozveme.

  Your name *
  Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.

  Copyright CESK 2024  |  Mapa webu