Příslušenství - posypový pás TRUFFLE

  Dostupnost: Na dotaz

  Cena na dotaz

  Kompatibilní se stroji: SELMI Legend, Plus Ex, Futura Ex a Top Ex. Různé druhy posypů, rychlá změna posypového materiálu. Synchronizované otáčky stolu s pásem.

  Popis

  Polévací pás s obalovou mísou. Čokoláda přitéká hlavním ventilem stroje a po nasazeném oblouku se čokoláda rovnoměrně rozlévá přes různé cukrovinky a tím vytváří souvislou čokoládovou vrstvu. Cukrovinka dále pokračuje po mřížovém pásu a díky vibracím se zabraňuje případným nežádoucím bublinám. Další fází je proud horkého vzduchu, který odstraní nežádoucí přebytek čokolády a vytvoří tak jen malou potřebnou vrstvu čokolády (v některých případech tato fáze lze vynechat záleží na typu produktu). Polévané cukrovinky následně padají přímo do nerezového plechu s požadovaným posypovým materiálem (kokos, kakao, oříšky apod.). Výhodou je, že dle rychlosti pohybu pásu se tento plech otáčí na otočném stolku synchronizovaně s pásem tak, aby nevznikaly zbytečné mezery a zároveň, aby se cukrovinky neslepovaly, a tím i neponičily.

  Charakteristika: kompatibilní se stroji SELMI Legend, Plus Ex, Futura Ex a Top Ex. Různé druhy posypů, rychlá změna posypového materiálu. Synchronizované otáčky stolu s pásem.

   

  Technická data:

  • Průměr stolu 80 cm

  Dotaz na produkt

  Děkujeme za váš zájem. Ať už máte zájem o podrobnější informace nebo chcete znát jen cenu produktu, neváhejte nám napsat. Vyplňte a odešlete formulář níže a my se vám v co nejkratším termínu ozveme.

  Your name *
  Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.

  Temperace čokolády je velmi náročná na přesné dodržení postupu i na udržení stabilní teploty v provozovně. Už při nedodržení postupu o 0,5 °C můžou vznikat vady jako je tukový výkvět, separace cukru, čokoláda je matná nebo nemá lom. Ruční zpracování je tedy náchylné k chybám, což ovlivňuje kvalitu čokolády, můžete temperovat jen omezené množství čokolády a čokoládu je třeba retemperovat, aby měla požadovanou teplotu.

  Nepřekonatelná technologie tempírek SELMI

  Temperovací stroje naopak zajistí přesné zpracování čokolády podle temperační křivky. Stroje SELMI mají navíc unikátní systém kontinuální temperace, který udržuje čokoládu neustále kvalitní a připravenou k použití bez nutnosti retemperace. Proto jsou temperovací stroje SELMI považovány za nejlepší na trhu.

  Pro cukrářské provozy doporučujeme profesionální průtokovou tempírku SELMI Legend. V naší nabídce najdete malé temperovače s kapacitou 12 kg, ale i stroj s objemem 100 kg

  Výhodou je, pokud je součástí temperovacího stroje i vibrační stůl a u větších produktů i stírací nůž. K větším temperovacím strojům lze připojit i další příslušenství jako je dávkovač forem nebo potahovací pásy.

  Výroba čokolády jako doplněk? Zvolte multifunkční cukrářský stroj

  Pokud kromě čokolády zpracováváte i polevy nebo náplně, zajímavou možností je investice do cukrářského stroje, který umí pracovat i s čokoládou. Takovým strojem je cukrářský stroj Chef nebo kombinovaný cukrářský a zmrzlinový stroj Twin Chef.

  Výroba čokolády přímo z kakaových bobů

  Poskládejte si vlastní výrobní linku na výrobu čokolády přímo z kakaových bobů. Výrobu čokolády tak budeme mít zcela pod kontrolou, budete mít jistotu 100% kvalitní čokoládové tabulky nebo pralinky.

  Kakaové boby upražíte, zbavíte slupek a nadrtíte na hrubou pastu. Poté se čokoláda míchá a vytvoří se jemná pasta. Nakonec směs přefiltrujete přes velmi jemné síto a následně zpracujete v temperovacím stroji dle vlastní fantazie.

  Čokoládovny od A do Z

  Zvažujete rekonstrukci nebo založení vlastní čokoládovny? Pomůžeme vám s návrhem, kalkulací, podnikatelským plánem, zajistíme dodávku zařízení a vybavením provozovny. Proškolíme vás, poskytneme záruční a pozáruční servis. Uděláme zkrátka vše, aby se z vás stal úspěšný čokolatiér.

  Copyright CESK 2024  |  Mapa webu