Aktualita

Přijďte

Přijďte si prohlédnout novinky na zmrzlinovou sezónu 2023

Srdečně Vás zveme na prezentace a předváděcí akce, na kterých si můžete prohlédnout i vyzkoušet cukrářské a zmrzlinové technologie na nadcházející sezónu.

Příslušenství - posypový pás TRUFFLE

  Dostupnost: Na dotaz

  Cena na dotaz

  Kompatibilní se stroji: SELMI Legend, Plus Ex, Futura Ex a Top Ex. Různé druhy posypů, rychlá změna posypového materiálu. Synchronizované otáčky stolu s pásem.

  Popis

  Polévací pás s obalovou mísou. Čokoláda přitéká hlavním ventilem stroje a po nasazeném oblouku se čokoláda rovnoměrně rozlévá přes různé cukrovinky a tím vytváří souvislou čokoládovou vrstvu. Cukrovinka dále pokračuje po mřížovém pásu a díky vibracím se zabraňuje případným nežádoucím bublinám. Další fází je proud horkého vzduchu, který odstraní nežádoucí přebytek čokolády a vytvoří tak jen malou potřebnou vrstvu čokolády (v některých případech tato fáze lze vynechat záleží na typu produktu). Polévané cukrovinky následně padají přímo do nerezového plechu s požadovaným posypovým materiálem (kokos, kakao, oříšky apod.). Výhodou je, že dle rychlosti pohybu pásu se tento plech otáčí na otočném stolku synchronizovaně s pásem tak, aby nevznikaly zbytečné mezery a zároveň, aby se cukrovinky neslepovaly, a tím i neponičily.

  Charakteristika: kompatibilní se stroji SELMI Legend, Plus Ex, Futura Ex a Top Ex. Různé druhy posypů, rychlá změna posypového materiálu. Synchronizované otáčky stolu s pásem.

   

  Technická data:

  • Průměr stolu 80 cm

  Dotaz na produkt

  Děkujeme za váš zájem. Ať už máte zájem o podrobnější informace nebo chcete znát jen cenu produktu, neváhejte nám napsat. Vyplňte a odešlete formulář níže a my se vám v co nejkratším termínu ozveme.

  Your name *
  Odesláním formuláře přijímáte naše Zásady o ochraně osobních údajů.

  Copyright CESK 2023  |  Mapa webu