Aktualita

Od

Od 1. 7. nová otevírací doba provozovny

Vážení zákazníci,   od 1. 7. upravujeme otevírací dobu naší provozovny v Brně :    Po - Čt   8:00 - 17:00,  Pá  8:00 - 15:00.   Děkujeme ...

23. 6. 2020

Ledová tříšť jak ji neznáte

Ledová tříšť naprosto neodmyslitelně patří k teplým letním dnům. Svými výraznými barvami spolehlivě přitáhne dětské zákazníky, ale co dospělí?

Ledová tříšť pro dospělé

Pokud je u vás rušno i později odpoledne, můžete svým zákazníkům nabídnout tříšť s alkoholem nebo z ní jednoduše vytvoříte koktejl. Tříšť stačí dozdobit kousky ovoce nebo lístky máty a je hotovo. Přes léto je oblíbené třeba mojito.

Jestliže hledáte spíš něco nealkoholického, můžete nabídnout ledovou kávu – samozřejmě s dobrou šlehačkou. Pro cukrárny je výhodné zvolit profesionální výrobník šlehačky – vyplatí se už při spotřebě 0,5 l/den a rozdíl oproti běžné šlehačce je opravdu obrovský.

 

Vytvořte duhový efekt

Výrobník ledové tříštěPokud se rozhodnete nabízet ledovou tříšť, doporučujeme zvolit výrobník, který má alespoň 2-3 komory. Zákazníci mají větší výběr a vy můžete nabízet i různé kombinace.

Pokud smícháte víc tříští do jednoho kelímku, výsledek může být zajímavý nejen chuťově, ale i vizuálně. Zvolit můžete třeba kombinaci příchutí jahoda a mango nebo cola a limetka. Nezastupitelné místo má i modrá malina.

 

Ledová tříšť z ovoce

Výrobky z čerstvého ovoce jsou v současné době velmi vyhledávané, tak proč nezařadit do sortimentu ovocnou tříšť. K její výrobě nám stačí šťáva vylisovaná z ovoce, případně voda, cukr a přírodní barvivo, abychom dosáhli požadované intenzity chuti, konzistence a barvy.

 

Jaký výrobník ledové tříště zvolit?

Pokud jste se rozhodli rozšířit sortiment o ledovou tříšť, doporučujeme zvolit výrobníky I-PROOproti jiným modelům mají dvojitou vanu, která funguje jako termoska - výroba je tedy rychlá i při nízkém výkonu kompresoru. Tříšť si déle udržuje stálejší teplotu bez nutnosti dochlazování, takže šetří elektřinu. Navíc se komory nerosí. 

 

Jak funguje výrobník ledové tříště?

 Jak funguje výrobník ledové tříště?

 

Další články

Připravte se na zmrzlinovou sezónu 2020

14. 5. 2020
Zmrzlina nepatří jen do cukrárny nebo kavárny, ale může zajímavě rozšířit nabídku pekárny, drobného občerstvení nebo třeba autoservisu. Jaký...

Jaká bude letošní sezóna a jak se na ni připravit?

16. 4. 2020
Současná situace je sice obtížná, ale opatření jednoho dne skončí a lidé vyrazí na zmrzlinu. Jste připraveni na letošní sezónu?

Přehled opatření souvisejících s koronavirem

15. 4. 2020
Článek shrne opatření vlády v souvislosti s koronavirem – projdeme si opatření, která se vztahují pro OSVČ i pro podnikatele,...

Jak přežít krizi? Zveme Vás na webináře, kde shrneme vše podstatné

14. 4. 2020
Situace v oboru je nyní velmi těžká a dotkne se každého z nás. Proto jsme se v CESKu rozhodli poskytnout vám souhrn nejdůležitějších informací...
Copyright CESK 2020  |  Mapa webu