23. 6. 2020

Ledová tříšť jak ji neznáte

Ledová tříšť naprosto neodmyslitelně patří k teplým letním dnům. Svými výraznými barvami spolehlivě přitáhne dětské zákazníky, ale co dospělí?

Ledová tříšť pro dospělé

Pokud je u vás rušno i později odpoledne, můžete svým zákazníkům nabídnout tříšť s alkoholem nebo z ní jednoduše vytvoříte koktejl. Tříšť stačí dozdobit kousky ovoce nebo lístky máty a je hotovo. Přes léto je oblíbené třeba mojito.

Jestliže hledáte spíš něco nealkoholického, můžete nabídnout ledovou kávu – samozřejmě s dobrou šlehačkou. Pro cukrárny je výhodné zvolit profesionální výrobník šlehačky – vyplatí se už při spotřebě 0,5 l/den a rozdíl oproti běžné šlehačce je opravdu obrovský.

 

Vytvořte duhový efekt

Výrobník ledové tříštěPokud se rozhodnete nabízet ledovou tříšť, doporučujeme zvolit výrobník, který má alespoň 2-3 komory. Zákazníci mají větší výběr a vy můžete nabízet i různé kombinace.

Pokud smícháte víc tříští do jednoho kelímku, výsledek může být zajímavý nejen chuťově, ale i vizuálně. Zvolit můžete třeba kombinaci příchutí jahoda a mango nebo cola a limetka. Nezastupitelné místo má i modrá malina.

 

Ledová tříšť z ovoce

Výrobky z čerstvého ovoce jsou v současné době velmi vyhledávané, tak proč nezařadit do sortimentu ovocnou tříšť. K její výrobě nám stačí šťáva vylisovaná z ovoce, případně voda, cukr a přírodní barvivo, abychom dosáhli požadované intenzity chuti, konzistence a barvy.

 

Jaký výrobník ledové tříště zvolit?

Pokud jste se rozhodli rozšířit sortiment o ledovou tříšť, doporučujeme zvolit výrobníky I-PROOproti jiným modelům mají dvojitou vanu, která funguje jako termoska - výroba je tedy rychlá i při nízkém výkonu kompresoru. Tříšť si déle udržuje stálejší teplotu bez nutnosti dochlazování, takže šetří elektřinu. Navíc se komory nerosí. 

 

Jak funguje výrobník ledové tříště?

 Jak funguje výrobník ledové tříště?

 

Další články

6 tipů pro úspěšnou cukrárnu či kavárnu

20. 5. 2021
Zakládáte nový podnik, nebo naopak už nějaký provozujete? Hledáte způsoby, jak jej vést tak, aby se do něj zákazníci s nadšením vraceli?...

Originální prodej zmrzliny i za dob koronaviru. Vsaďte na autíčko od Teknè Italia

30. 4. 2021
Hledáte způsob, jak odstartovat zmrzlinovou sezónu roku 2021 ve velkém stylu a zároveň se přizpůsobit koronavirovým opatřením? Italská značka...

Zveme Vás na zmrzlinové semináře v novém pojetí

29. 4. 2021
Zveme Vás na venkovní zmrzlinové semináře, které proběhnou ve spolupráci se společností MEC3 v Brně a v Praze.

Fresh zmrzlina - co to je a proč je tak oblíbená?

15. 1. 2021
V posledních letech se mezi zákazníky objevuje silný důraz na kvalitu a čerstvost surovin. Právě na tento trend reagují výrobníky fresh...
Copyright CESK 2021  |  Mapa webu