Ledová tříšť jak ji neznáte

17. 2. 2022
Zmrzlina

Ledová tříšť naprosto neodmyslitelně patří k teplým letním dnům. Svými výraznými barvami spolehlivě přitáhne dětské zákazníky, ale co dospělí?

Ledová tříšť jak ji neznáte

Ledová tříšť pro dospělé

Pokud je u vás rušno i později odpoledne, můžete svým zákazníkům nabídnout tříšť s alkoholem nebo z ní jednoduše vytvoříte koktejl. Tříšť stačí dozdobit kousky ovoce nebo lístky máty a je hotovo. Přes léto je oblíbené třeba mojito.

Jestliže hledáte spíš něco nealkoholického, můžete nabídnout ledovou kávu – samozřejmě s dobrou šlehačkou. Pro cukrárny je výhodné zvolit profesionální výrobník šlehačky – vyplatí se už při spotřebě 0,5 l/den a rozdíl oproti běžné šlehačce je opravdu obrovský.

Vytvořte duhový efekt

Výrobník ledové tříště

Pokud se rozhodnete nabízet ledovou tříšť, doporučujeme zvolit výrobník, který má alespoň 2-3 komory. Zákazníci mají větší výběr a vy můžete nabízet i různé kombinace.

Pokud smícháte víc tříští do jednoho kelímku, výsledek může být zajímavý nejen chuťově, ale i vizuálně. Zvolit můžete třeba kombinaci příchutí jahoda a mango nebo cola a limetka. Nezastupitelné místo má i modrá malina.

 

 

 

 

99 341 Kč

Ledová tříšť z ovoce

Výrobky z čerstvého ovoce jsou v současné době velmi vyhledávané, tak proč nezařadit do sortimentu ovocnou tříšť. K její výrobě nám stačí šťáva vylisovaná z ovoce, případně voda, cukr a přírodní barvivo, abychom dosáhli požadované intenzity chuti, konzistence a barvy.

Jaký výrobník ledové tříště zvolit?

Pokud jste se rozhodli rozšířit sortiment o ledovou tříšť, doporučujeme zvolit výrobníky I-PROOproti jiným modelům mají dvojitou vanu, která funguje jako termoska - výroba je tedy rychlá i při nízkém výkonu kompresoru. Tříšť si déle udržuje stálejší teplotu bez nutnosti dochlazování, takže šetří elektřinu. Navíc se komory nerosí. 

Jak funguje výrobník ledové tříště?

 Jak funguje výrobník ledové tříště?

 

Přečtěte si také

Co byste měli vědět o výrobě kopečkové zmrzliny?

14. 6. 2022
Kopečková zmrzlina je v létě snad tím nejlepším osvěžením, které navíc díky své oku lahodící prezentaci ve vitríně zaujme každého kolemjdoucího....

Co vás vždy zajímalo o točené zmrzlině?

16. 5. 2022
Točená zmrzlina - pochoutka, kterou si oblíbila většina Čechů. Pokud se chcete o její výrobě dozvědět více, pak čtěte dále, protože si odpovíme...

Fresh zmrzlina - co to je a proč je tak oblíbená?

3. 4. 2022
V posledních letech se mezi zákazníky objevuje silný důraz na kvalitu a čerstvost surovin. Právě na tento trend reagují výrobníky fresh...

Originální prodej zmrzliny i za dob koronaviru. Vsaďte na autíčko od Teknè Italia

23. 3. 2022
Hledáte způsob, jak odstartovat zmrzlinovou sezónu roku 2021 ve velkém stylu a zároveň se přizpůsobit koronavirovým opatřením? Italská značka...
Copyright CESK 2022  |  Mapa webu